Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sucha skóra
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malina99
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 58

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2021, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na sucha skóre polecam vegan smoothie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nosal
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2021, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam i nic mi nie pomaga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Pią 15 Paź 2021, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie pomagają ci zwykłe kosmetyki to musisz sięgnąć po emolienty. Mój tata, który ma cukrzyce, a co się z tym wiąże jego skóra jest przesuszona i bardzo cienka, stosuje dexeryl - zarówno do mycia, jak i do smarowania i jego skóra jest w dużo lepszej kondycji. Dexeryl jest dermokosmetykiem, delikatnym ale skuteczny. Zawiera znane i bezpieczne składniki, które nawilżają i natłuszczają skórę, przywracając jej równowagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 1 Lis 2021, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie dobrze się zastanowić nad tym, w jaki sposób w ogóle rozpocząć takie leczenie. Ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że jeśli zauważycie u siebie objawy egzemy, to na pewno warto byłoby rozpocząć odpowiednio dobrane leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Pon 1 Lis 2021, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj tego serum https://www.permanent24.pl/pl/p/Serum-zel-Healthy-Skin-ze-sluzem-slimaka-i-kw.-hialuronowym/161 , nie jest drogie, a działa rewelacyjnie, moja skóra je uwielbia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Disney
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lis 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka skóra potrafi.... zajść za skórę oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzianka09
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 9

PostWysłany: Sro 8 Gru 2021, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto spróbować kosmetykó naturalnych - sucha skora nie lubi wysuszającej chemii , dodatków i konserwantów, bo to ją dodatkowo obciąża i bardziej wysusza i problem sie moze pogłebic. Tak mi kosmetoog powiedziała
Dlatego ja zaczełam stosować te naturalne, czytam składy i wybieram tylko te z dobrym. Jednym z lepszych nawilżających balsamów jakie stosowałam i znam jest Balsam kokosowy Pahwash z masłem mango. Doskonale nawilża i pomaga przy wysuszonej skórze. Do tego pachnie nieziemsko . Pomaga też na niektóre problemy skórne np pomarańcową skórkę , Naprawde żadko byłam tak zadowolona z jakiegoś kosmetyku jak z teg balsamu
_________________
Zakochana......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Keff
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie 12 Gru 2021, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zimie to często problem, ktoś, kto ma na co dzień problemy z suchością skóry, w okresach gdy jest mróz na zewnątrz, może się to nawet pogłębić. Mi dokuczają suche dłonie, na szczęście znalazłem artykuł https://koszykwitamin.pl/klika-sposobow-na-suche-dlonie gdzie wymienione są przyczyny wysychania dłoni i sposoby na zapobieganie temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Nie 27 Mar 2022, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo walczyłam z suchą skórą, w końcu trafiłam na pielęgnację od Bioderma. Używam olejku do kąpieli Atoderm Huile de douche- niesamowity komfort kąpieli i porządne nawilżenie. Przy wieczornej pielęgnacji stosuje jeszcze balsam Intensive baume, łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia i trwale odbudowuje barierę ochronną skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 671

PostWysłany: Sro 15 Lut 2023, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli przede wszystkim zależy Ci na skutecznym uporaniu się z problemem suchej i podrażnione skóry to na pewno warto również zadbać o wybór odpowiednich balsamów do ciała, które poprawią nawilżenie skóry. Ze swojego doświadczenia mogę jak najbardziej polecić do sprawdzenia
https://e-fontanna.com.pl/mokosh-brazujacy-balsam-do-ciala-pomarancza-z-cynamonem gdzie będziesz mogła znaleźć świetną propozycję, a mianowicie Mokosh brązujący balsam do ciała pomarańcza z cynamonem. Dzięki któremu również poprawisz koloryt swojej skóry w okresie kiedy tego słońca zdecydowanie brakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group