Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pożyczka na wesele?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Czw 14 Sty 2021, 14:55    Temat postu: Pożyczka na wesele? Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że będziemy wraz z narzeczonym potrzebowali drobnego zastrzyku gotówki, w związku ze zbliżającym się ślubem. Jesteśmy pewni, że spłata samej pożyczki nie będzie trudna, ponieważ dostaniemy na pewno coś w kopertach, a nie robimy też jakiegoś dużego wesela, tylko raczej kameralnie.
Więc czy w takiej sytuacji warto zasięgnąć pożyczki? Ktoś z was postawił na takie rozwiązanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 18 Sty 2021, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też przed weselem byliśmy w średniej sytuacji finansowej. Jakoś nie obawialiśmy się wzięcia pożyczki, bo byliśmy pewni co do jej spłaty, a też nie potrzebowaliśmy jakiejś dużej kwoty, więc ja jak najbardziej mogę w takiej sytuacji polecić takie rozwiązanie. No chyba, że możecie z czegoś ściąć koszta, to też warto nad tym pomyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
v33kkk
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 139

PostWysłany: Pon 18 Lip 2022, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy taki dobry pomyśl, brać kasę na start nowego życia i potem spłacać? Jeśli już, to może spyta u doradcy kredytowego? https://kredytowaaleja.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daniel22
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2022
Posty: 25
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, że pożyczka na wesele to dobry pomysł.

doradca finansowy Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mschuppe
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 20 Lip 2022, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W życiu nie wzięłabym pożyczki na wesele. To w ogóle moim zdaniem jest zbędny wydatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Draakon83
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sie 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią 26 Sie 2022, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dla was bardzo dobrą propozycję, jeśli szukacie rozwiązań w kwestiach pożyczki to zerknijcie tu https://www.gopozyczka.pl/ myślę, że warto się tym zainteresować i dać sobie szansę na rozwiązanie problemu finansowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1256

PostWysłany: Pią 26 Sie 2022, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem obecnie warto wstrzymać się z decyzjami dotyczącymi kredytów i pożyczek.

https://pozytywnarodzina.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 296

PostWysłany: Nie 4 Cze 2023, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzięcie pożyczki nie musi być trudne, stresujące ani czasochłonne. Można ją wziąć online bez wychodzenia z domu, a formalności są wtedy sprowadzone do minimum. Pod adresem: https://taniopozyczam.pl/pozyczka-gotowkowa-online są informacje o takiej pożyczce. Tutaj też można taką zaciągnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group