Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pozycjonowanie strony

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chaton
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 21 Lis 2018, 8:06    Temat postu: Pozycjonowanie strony Odpowiedz z cytatem

Prowadzę małą firmę meblarską i mam cały czas problem z wypozycjonowaniem się na pierwszą stronę. Trochę o tym poczytałem na afterweb i myślę, że nawiążę z nimi współpracę ponieważ piszą rzeczowo i chyba się na tym znają. Czy wam też się podoba to co jest tam napisane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata0101
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 21

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 9:57    Temat postu: Re: Pozycjonowanie strony Odpowiedz z cytatem

chaton napisał:
Prowadzę małą firmę meblarską i mam cały czas problem z wypozycjonowaniem się na pierwszą stronę. Trochę o tym poczytałem na afterweb i myślę, że nawiążę z nimi współpracę ponieważ piszą rzeczowo i chyba się na tym znają. Czy wam też się podoba to co jest tam napisane?

Jeżeli nie zajmujesz się pozycjonowaniem strony (link) na co dzień i nie siedzisz w temacie, śledzisz wiadomości na ten temat, to osiągnięcie pierwszej strony będzie trudne, zwłaszcza przy wysoko konkurencyjnych frazach. Może pora zwrócić się do kogoś, kto się na tym zna i robi to od lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sob 31 Sie 2019, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie macie pojęcia o pozycjonowaniu to lepiej dać się wykazać profesjonalistom. I zlecić firmie jak ta https://quality-factor.pl bo samemu można tylko szkód narobić a potem i tak firma zewnętrzna będzie naprawiać. Lepiej od początku porządnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sob 31 Sie 2019, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno samemu próbowanie wykonania takiej pracy łatwe nie jest, no ale nie powiem że nie jest możliwe. Jednak wydaje mi się że prościej będzie zatrudnić do tego firmę, jak np. https://itholding.pl tę i po prostu dać im działać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group