Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Powiększanie ust przed ślubem w Katowicach
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 20 Lis 2018, 10:38    Temat postu: Powiększanie ust przed ślubem w Katowicach Odpowiedz z cytatem

Gdzie w Katowicach dobrze jest wykonać powiekszanie ust? I na ile tygodni przed ślubem najlepiej sie wybrac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 20 Lis 2018, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No najlepiej na kilka tygodni przed. Tak aby wszystko dobrze się zagoiło.
W Katowicach polecam tę klinikę:
https://klinikamagnuccy.pl/powiekszanie-modelowanie-ust/ Powinnaś być dzięki temu pewna, ze wszystko będzie wykonane porządnie. Efekt zależy od ilości wykorzystanego podczas zabiegu preparatu. Ważne jest, aby podczas konsultacji lekarskiej dokładnie omówić swoje oczekiwania co do efektów zabiegu. Sama nawilzałam tam usta i delikatnie powiekszałam. Nie chciałam sztucznego efektu i chciałam aby wszystko wyglądało jak najbardziej naturalnie i tak właśnie było!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sob 23 Lut 2019, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiekszanie ust jest teraz popularne. Zabiegi tego typu sa bezpieczne i sporo osob sie na nie decyduje. Taki wypełniacz do ust Restylane tez jest znany. Nim mozna delikatnie i naturalnie powiekszyc swoje usta. Decydujecie sie na taki zabieg?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek88
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co się oszpecać i wyglądać jak glonojad? Naprawdę drogie Panie, nam się to NIE podoba....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koralia
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 14

PostWysłany: Wto 26 Lut 2019, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie ryzykowała, zobacz sobie na youtubie różne filmiki po powiększaniu ust. Nigdy nie wiesz, jak zareaguje twój organizm, ani czy polecone miejsce faktycznie spisze się bez zarzutu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Nie 14 Kwi 2019, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Katowic do Krakowa masz blisko, a w Krakowie mogę Ci polecić miejsce, które wypróbowałam na własnej skórze. Polecam poczytać o tym, co do zaoferowania ma Neonia: https://neonia.com.pl/problem-zabieg/powiekszanie-ust-krakow/. Zabieg wykonuje lekarz dermatolog, a do powiększania używa się preparatu restylane. Ja jestem mega zadowolona z naturalnego wyglądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pon 22 Kwi 2019, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiększenie ust to była jedna z moich lepszych decyzji jeśli chodzi o medycynę estetyczną uśmiech wybrałam się do sprawdzonej kliniki w Warszawie - Miracki https://klinikamiracki.pl/neauvia-intense-lips/ No i naprawdę efekt jest dokladnie taki jak sobie marzyłam. Usta są ładne, pełne ale naturalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krakersina
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed ślubem? A co jeśli nie wyjdzie?


jeśli nigdy tego nie robiłaś, masz ochotę ryzykować? Ja bym się bała...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon 20 Maj 2019, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukajcie zawsze klinik sprawdzonych, z lekarzami a nie kursantami, z profesjonalnym sprzętem i materiałami. Możecie zobaczyć Magiczna Klinikę, sama miałam tam zabieg modelowania ust i efekt mega, nawet kilka dni przed ślubem, bo szybko dochodzisz do formy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna91
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwia4012, powiększałaś u nich usta? I jak efekty? Zabieg jest bardzo bolesny? Też chciałabym zrobić coś ze swoimi ale właśnie najbardziej boję się bólu. Dają w ogóle jakieś znieczulenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group