Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Powiększanie ust przed ślubem w Katowicach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sob 25 Maj 2019, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modelowanie ust to mało inwazyjny zabieg który trwa ok 20-30 minut. Sam zabieg nie bolesny, lekkie ukłucia tylko czujesz ale jesteś miejscowo znieczulana kremem. Po zabiegu tez wszystko ok a efekt pięknych ust, o pięknym kolorze zachwyca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna91
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33

PostWysłany: Wto 28 Maj 2019, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tak to zapisze się, polecisz konkretnego lekarza? Sami doświadczeni i chwaleni, sama nie wiem czy ma to znaczenie przy modelowaniu ust?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto 28 Maj 2019, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martyna91 napisał:
Jeśli tak to zapisze się, polecisz konkretnego lekarza? Sami doświadczeni i chwaleni, sama nie wiem czy ma to znaczenie przy modelowaniu ust?


Jak sama wspomniałaś - wszyscy są świetni i doświadczeni, do kogo nie trafisz na pewno będziesz zadowolona. Ja akurat miałam okazję poznać dr Świercza. Bardzo dobry specjalista z super podejściem do każdego pacjenta. Zawsze służy wsparciem i fachową radą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Priemislaw
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob 1 Cze 2019, 19:25    Temat postu: Ja kompl Odpowiedz z cytatem

Ja kompletnie nie rozumiem czemu kobiety chcą poprawiać swoją naturalną urodę. Przecież jeżeli już bierzecie ślub to wiadomo, że przyszłemu mężowi w ogóle nie przeszkadza Twoja uroda.
_________________
wiaty garażowe metalowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie dobrego gabinetu medycyny estetyczne nie musi wcale być takie trudne jak to się wydaje. Możesz bez problemu wejść na https://klinikiurody.com.pl/ i wpisać swoje miasto, a wyskoczą opinie na temat różnych klinik z Twojego miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam problem ze znalezieniem stomatologa, który wyczarowałby mi piękny uśmiech. Czy dentysta czyżyny w Krakowie mówi komuś coś i byłby w stanie podzielić się opinią? Szczególnie jeśli chodzi o protetyka nowa huta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to w ogóle odradzałabym robienie powiększania ust przed ślubem, bo efekt może ci się po prostu nie spodobać, a nic już z tym wtedy nie zrobisz... to po prostu może być brzydkie i tak łatwo sobie zepsuć usta! bardziej bym zainwestowała w jakieś wypełniacze np na dolinę łez. dobry będzie w tym celu hyacorp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronikamel2
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy twojemu facetowi na prawdę podobają się takie powiększone usta? Moim zdaniem to wygląda co najmniej dziwnie i nie naturalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Detroit
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej postawić na naturę i nic nie zmieniać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Czw 25 Lip 2019, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz wyglądać świetnie to polecam Ci się udać w miejsce jakim jest https://www.magicznaklinika.pl/ Znajdziesz tutaj wielu dobrych specjalistów którzy dobrze o ciebie zadbają. Na pewno będziesz zadowolona, nie robią fuszerki i przykłądają sie do swojej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group