Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mieszkanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cimors
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sob 17 Lis 2018, 16:29    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Witam!
Wraz z żoną szukamy super mieszkania w Łodzi, ważna jest dla nas dobra lokalizacja i spokój w okolicy. Znajomi polecają mi mieszkania w Łodzi na sprzedaż co o tym sądzicie?
Z góry dziękujemy za pomoc![/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super mieszkania Łodzi to na pewno Apartamenty Drewnowska, lepszej okolicy w tym mieście nie znajdziesz, to ścisłe centrum, tuż obok manufaktury którą chyba każdy kojarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mauryca
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 5 Kwi 2019, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łódź jest pięknym miastem! Znajomi dobrze Ci radzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maddlen5
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 12 Kwi 2019, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łódź to rzeczywiście, bardzo piękne miasto! uśmiech Ja bym szczerze mówiąc brała i była zainteresowana uśmiech Mieszkanko wygląda przepięknie, a dodatkowo ma fajną lokalizację. Jeśli macie taką możliwość, to nawet się nie zastanawiajcie! język
_________________
Marti i Ola, autorki bloga afrodyta.olsztyn.pl o realizowaniu własnych ślubnych pasji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do szukania mieszkań, apartamentów to z pewnością warto też postawić na pomoc agencji nieruchomości. W naszej firmie teraz posiłkują się firmą https://loco-estate.com/ Tu znajdziecie usługi na najwyższym poziomie i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zajmują się oni wyszukiwaniem prestiżowych apartamentów na długoterminowy wynajem. Takie rozwiązania są dedykowane dla specjalistów, których firmy ściągają do Polski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boczna
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 6 Maj 2019, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu skorzystałabym z usług developera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drino
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: Nie 19 Maj 2019, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, mam jedno mieszkanie w nadmiarze i myślałem o tym, żeby go wynająć jakiejś osobie albo podzielić na kilka mniejszych mieszkań. Nigdy się tym nie zajmowałem i chciałbym to załatwić za pośrednictwem agencji. Trochę przeszukałem internet i znalazłem jedną
https://hapronieruchomosci.pl/administrowanie-nieruchomosciami/ . Bylbym wdzięczny za przesłanie opinii, gdyż nie planuję jakiś grubszych inwestycji, więc chciałbym to załatwić bez żadnych przeszkód. Byłbym wdzięczny za opinie. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon 20 Maj 2019, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo chciałabym mieszkać we Wrocławiu – piękne miasto. Przeglądałam już nawet oferty mieszkań na https://vantage-sa.pl/male-mieszkania-i-kawalerki-we-wroclawiu/ . Mają sporo fajnych kawalerek i niewielkich mieszkań w rozsądnych cenach. Różne lokalizacja także każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 29 Maj 2019, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jak szukaliśmy mieszkania to skorzystaliśmy ze strony https://portalenieruchomosci.pl/. Jest tam cała masa ofert, więc w krótkim czasie można wytypować kilka interesujących nieruchomości i je następnie zobaczyć na żywo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 29 Maj 2019, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie sprawdź inwestycje od RIVERFRONT. My wraz z mężem planujemy kupić od nich mieszkanie. Przejrzeliśmy wiele ofert, ale tylko ta inwestycja przypadła nam do gustu. Nowoczesne apartamenty, w świetnej lokalizacji https://riverfront.pl/lokalizacja/ Powiedzmy sobie szczerze, kto z nas nie chciałby mieszkać w samym sercu Gdańska?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group