Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Euro-Cart Flex spacerówką na całe wózkowanie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Sob 11 Gru 2021, 22:22    Temat postu: Euro-Cart Flex spacerówką na całe wózkowanie? Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w oko wpadła mi oferta dotycząca wózka Euro-Cart Flex. Wyczytałam, że wózek można używać już od pierwszych dni życia malucha. Jest wśród nas ktoś, kto ma ten wózek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Nie 12 Gru 2021, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że wszystko na to wskazuje, że wózek będzie służyć przez całe wózkowanie. Póki co jest z nami przez niecałe 2 lata - używaliśmy go od pierwszych dni życia naszej córki - i wózek dostosowuje się do potrzeb malucha w zależności od wieku i stopnia rozwoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Pon 13 Gru 2021, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo interesujące, że taki wózek można używać już od pierwszych dni życia dzięki odpowiedniej wkładce. Martwiło mnie, że dziecko może być w takim wózku niebezpieczne, ale skoro wozisz w nim dziecku od pierwszych dni życia to znaczy, że jednak jest bezpieczny. Jak oceniłabyś spacery z tym wózkiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Sro 15 Gru 2021, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spacery z wózkiem są bardzo przyjemne. Nie dość, że mi się go fajnie prowadzi, widzę, że córka też bardzo lubi w nim jeździć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Nie 19 Gru 2021, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi, już wiem chyba wszystko na temat tego wózka. Jutro z samego rana biorę się za zamawianie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 111

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Euro-Cart Flex jest przede wszystkim bardzo wytrzymały i wygodny. Daje możliwość spacerowania po każdym terenie, a wszystko to dzięki większym kołom. Polecam - moim zdaniem wózek jest extra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 303

PostWysłany: Pią 11 Lut 2022, 1:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okazuję się, że jest to wózek, który bezpieczeństwo i wygodę daje od pierwszych dni życia do zakończenia przygody z wózkiem. U mnie okazał się być właściwym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pią 18 Lut 2022, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że ten wózek spokojnie wystarczy przez całe wózkowanie, tym bardziej że nadaje się na każdy teren. Jest bardzo bezpieczny i wygodny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Wto 22 Mar 2022, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie jest to spacerówka, która sprawdzi się przez całe wózkowanie - od pierwszych dni życia malucha do całkowitego zakończenia przygody z wózkiem. My go mamy już dwa lata i na pewno posłuży jeszcze przynajmniej rok uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że pierwsze wrażenia z wózka mam naprawdę super! Maleństwo super bezpieczne w wózku. Nie potrzebnie się zamartwiałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group