Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub w plenerze (w stylu amerykańskim)-proszę o opinie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karol1998
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 15 Lis 2018, 10:54    Temat postu: Ślub w plenerze (w stylu amerykańskim)-proszę o opinie Odpowiedz z cytatem

Hej!
Słyszeliście o obiekcie Kurpiowska Kraina w Wykrocie k/Myszyńca?
Jest to super obiekt wypoczynkowo-rekreacyjny i widziałem, że oferują śluby w plenerze!
Bardzo ładne i kulturalne miejsce!
ZOBACZCIE SAMI uśmiech

WWW.KURPIOWSKAKRAINA.COM.PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dajana
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Gru 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sro 26 Gru 2018, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śluby teraz takie się coraz popularniejsze robią. Ale wesele moim zdaniem to jednak musi być klasycznie na sali. A ostatnio byłam w takim pięknym miejscu w Bohuminie - http://podzielonymdebem.pl/pl.html No cudnie, piękna okolica w pobliżu rzeki Odry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 12

PostWysłany: Sob 29 Gru 2018, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No faktycznie te śluby plenerowe są coraz popularniejsze. Ja byłam ostatnio na takim klasycznym w Chmielnie w Krzewim Rogu, ale mają tak przepiękny ogród z widokiem na jezioro ze idealnie by tam pasował taki ślub plenerowy Very Happy a potem do pięknie udekorowanej sali na pyszne jedzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniaKowal3
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 31 Gru 2018, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że warto próbować nowych rzeczy, byłam na plenerowym i było bajkowo i niepowtarzalnie, bardzo mi się podobało, coś innego w końcu uśmiech
_________________
www.hestiawroclaw.com.pl - Agent ubezpieczeniowy Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Wto 29 Sty 2019, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sala Tango pod Warszawa, jesli chodzi o plener to maja w ofercie taka opcje, mysle ze super pomysl, teraz na czasie, maja tam przepiekny ogrod ktory tworzy niesamowita scenerie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sro 6 Lut 2019, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak jestem tradycjonalistką i wolę wesela na sali- poza tym nie ma ryzyka że pogoda nawali i będzie problem. Ostatnio byłam w Bohuminie w sali Pod zielonym Dębem - obłędne miejsce, piękna secesyjna kamienica, przestronna super sala - w takich miejscach super organizować wesela
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majoweczkaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 6 Lut 2019, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze zobacz sobie na http://www.dworekwapionka.pl/ ? Oni maja pieknie umieszczony ten hotel pomiedzy jeziorami i atmosfera jest naprawde magiczna uśmiech No i do tego maja super obsluge i swietne jedzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Sro 13 Lut 2019, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejsce to jedno ale warto na pewno już dużo wcześniej poszukać odpowiedniego dla siebie DJ'a.
Zerknij sobie tu Maciej Wilkanowski DJ MW www.djmw.pl to świetny DJ i na pewno rozrusza wszystkich waszych gości. A na weselu grunt to dobra zabawa więc naprawdę warto zainwestować w dobrego DJ'a i po prostu świetnie się bawićuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 14 Lut 2019, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że takie wesel pod gołym niebem jest bardzo dobrym pomysłem, miejsca jest pod dostatkiem, świeże powietrze. Nawet niedawno byłem na takim weselu u znajomej, wynajęli namioty weselne od http://www.vitabri.pl/ i jako że pogoda dopisała to udało się zorganizować wszystko jak trzeba. Bawiliśmy się świetnie, i po takim weselu jest też mniej sprzątania, podłóg nie trzeba myć. Dużym plusem jest tez to że wychodzi taniej niż organizacja na sali. Teraz coraz więcej par decyduje się na takie wesele, jeśli jest w terminie lato/jesień to naprawdę warto, to lepsze niż siedzenie w budynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikasierko
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 20 Lut 2019, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest coraz więcej miejsc, które są przystosowane do ślubów plenerowych.
Ja osobiście bardzo takie lubię i sama planuję zrealizować ślub w plenerze.
W ubiegłe wakacje byłam na ceremonii, która odbyła się nad jeziorem, na pomoście:
https://monikasierko.pl/slub-plenerowy-na-mazurach/
_________________
www.monikasierko.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group