Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pożyczka przez internet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli coś mogę dodać w temacie, to że spłata chwilówek w końcu będzie wymagana. Zatem nie pożyczajmy więcej niż jesteśmy w stanie spłacić, nawet jak firma nam tej pożyczki udziela
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polar
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 34

PostWysłany: Pon 6 Gru 2021, 6:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta i w końcu wchodzi kredyt konsolidacyjny jak się człowiek napożycza w różnych chwilówkach. Ja mam taki kredyt w Getinbank i w sumie żałuję że od razu do nich nie zapukałem po pożyczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Pon 6 Gru 2021, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Vivus mają moim zdaniem najkorzystniejszą ofertę, pierwsza pożyczka do 3 tys. zł jest darmowa i na spłatę jest aż 61 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domas
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro 8 Gru 2021, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne, że trzeba mierzyć sily na zamiary i naprawdę się pilnować z tym ile się zaciąga. nie sztuką jest pożyczyć ale potem w terminie na spokojnie spłacić. my korzystamy bezpiecznie od jakiegoś czasu z https://www.extraportfel.pl/ i jesteśmy zadowoleni. bez problemu, wszystko na spokojnie da sie dogadać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 4:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzici eo dofinansowaniach z UE? Zalezy mi na tym,by dowiedzieć się w jakie biznesy warto inwestowac. https://edoradca.pl/fundusze-unijne-na-lata-2021-2027/ Co o tym sądzicie ? Prosze o opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiki9
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Molly333 napisał:
W Vivus mają moim zdaniem najkorzystniejszą ofertę, pierwsza pożyczka do 3 tys. zł jest darmowa i na spłatę jest aż 61 dni.


Zgadzam się. Długo szukałam i lepszej oferty nie znalazłam, przynajmniej w tych znanych firmach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Sro 2 Mar 2022, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepszą i co najważniejsze bezpieczniejszą opcją niż pożyczka przez internet jest odroczona płatność Twisto. Ja już kilka razy korzystałam z takiej opcji i wszystko jest bezpłatne, jeśli spłaci się w terminie. Zasady jasne, żadnych haczyków, łatwo założyć konto, a można też z takiej opcji skorzystać bez rejestracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sro 23 Mar 2022, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem pozyczek pozabankowych lub kryptowalut, to co powiecie na porady na stronie https://ibrok.pl/kanga-exchange-opinie/ ? Możecie uzyskać pomoc w tych tematach bez wychodzenia z domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2022, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności polecam zapoznać się z artykułem: https://concash.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd . Dzięki takim informacjom na pewno uda Ci się wziąć pożyczkę na rozsądnych wrunkach. W artykule istotnych informacji jest naprawdę wiele, więc na pewno sporo się z niego dowiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikolajseo3
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki za polecenie.

—https://biurokredytowe.warszawa.pl/ekspert-finansowy-wolomin/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group