Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sukienka slubna - z internetu, sieciowki itd
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sro 24 Lip 2019, 5:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz dobrych ofert na przepiekne suknie ślubne to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://www.madonna.pl/tarik-ediz.html znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujących ofert które z pewnością warto będzie sprawdzić. Dzięki tej stronie Wiele kobiet wychodząc za mąż miały piękne suknie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tiffanie
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 29 Lip 2019, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie masz się czego bać i możesz śmiało zamawiać suknię ślubną przez Internet. Zrób to odpowiednio wcześnie, żebyś miała czas ją zwrócić na wypadek, gdyby jednak okazała się nieodpowiednia. Do tego koniecznie zadbaj, aby w dniu ślubu mieć odpowiednio dobraną bieliznę, która zapewni ci komfort w tym szczególnym dniu.
_________________
tiffanie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NataliaB
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sie 2019
Posty: 10

PostWysłany: Sob 10 Sie 2019, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś poleci fajny salon w Krakowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
khalid73
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 11 Wrz 2019, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za rok wychodzę za mąż, zaczęłam już poszukiwania idealnej sukienki na wesele. Teraz przeglądam różne inspiracje, porady, https://camashopping.com/porady/sukienki-na-wesele-jak-znalezc-ta-idealna-11. Chyba postawię na coś delikatnego, może w kształcie syrenki, albo w literę A - na pewno chce odkryte ramiona i dekolt w serce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 12 Paź 2019, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od dłuższego czasu szukam dla siebie sukni ślubnej, ale póki co nie wpadło mi nic w oko. Mam jedyny upatrzony model w internecie, ale jest dostępny zagranicą. Nie chce go zamawiać tak w ślepo. Zastanawiam się czy nie skorzystać z usług salonu sukien ślubnych https://www.agnesfashiongroup.pl/ Z tego co słyszałam od innych Panien Młodych, to jeden z lepszych salonów - a suknie nie są drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najlepiej kupić z salonu sukien ślubnych https://cloo.pl/ . Sieciówki jednak oferują takie standardowe fasony i jeśli chcecie się wyróżnić to salony są lepszym miejscem do poszukiwania sukienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jola21
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto 23 Cze 2020, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam swoją sukienkę na ślub cywilny przez internet, pomierzyłam się (zgodnie z instrukcją udostępnianą przez sklep) i pasuje idealnie. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nwuckert
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 17 Sie 2020, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknię ślubną trzeba zmierzyć, panna młoda musi się w niej czuć dobrze i komfortowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heidi
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2020
Posty: 11

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz fajne te sukienki przez internet, oglądałyśmy z koleżanką ostatnio i niektóre to o wiele ladniejsze i tansze przede wszystkim niz z salonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heidi
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2020
Posty: 11

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz fajne te sukienki przez internet, oglądałyśmy z koleżanką ostatnio i niektóre to o wiele ladniejsze i tansze przede wszystkim niz z salonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group