Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Implant stomatologiczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weronikamel2
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o implanty to nie takie hop siup. Jak ktoś ci je źle zrobi będą ci odpadać jak mi i więcej z tym problemów niż korzyści. Dodatkowo czy to korona czy licówka. Czytaj opinie o dentystach, jak któryś ma kiepskie opinie unikaj bo ci zniszczy zęby.
_________________
Zdobienia ślubne paznokci – Jakie paznokcie na ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 639

PostWysłany: Pon 27 Sty 2020, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie ale istnieją dwa rodzaje implantów. Stałe i ruchome, jeśli ktoś z was nie wie na któy ich rodzaj się zdecydować, polecam wam przeczytać ten artykuł https://anurexinfo.pl/ktore-protezy-zebowe-wybrac-stale-czy-ruchome . Na pewno poznacie po jego przeczytaniu odpowiedzi na wiele swoich pytań i pomoże wam to podjąć decyzję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majka91
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw 6 Lut 2020, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam uśmiech
jestem bardzo zadowolona uśmiech
robiłam w Bielsku, w centrum stomatologii https://www.dentoplex.pl/ oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Czw 20 Lut 2020, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Implanty stomatologiczne są teraz bardzo popularne.
Zerknij sobie tu http://www.dentalium.wroclaw.pl/
i jeżeli myślisz o takiej opcji to nie ma z czym zwlekać. Im szybciej się umówisz tym lepiej, bo zrobienie takich implantów niestety trochę trwa więc czeka Cię sporo wizyt:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Nie 23 Lut 2020, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie implanty zębów to obecnie zdecydowanie najlepszy sposób wypełnienia luki po utraconym zębie naturalnym. Taki zabieg zawsze wykonuje się w znieczuleniu więc nie ma czego się bać. Tylko trzeba wybrać sprawdzony gabinet stomatologiczny. W Gdyni Pogórze w gabinecie Dental Pro są specjaliści którzy się tym zajmują i maja wieloletnie doświadczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2022, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Implanty to najlepszy sposób na uzupełnienie luki wśród zębów. Może i trochę kosztuje, ale za taką robociznę i materiały trzeba po prostu zapłacić. A gdzie zrobić? W Szczecinie warto się udać do Gabinetu Lubińska Stomatologia Ortodoncja na ulicy Mazurskiej 3/1.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Czw 19 Maj 2022, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Implanty dają nam możliwość do powrotu do pięknego uśmiechu nawet jeżeli mamy jakieś ubytki w uzębieniu.. Natomiast trzeba pamiętać żeby implanty zrobić u profesjonalisty a moim zdaniem najlepsze miejsce do tego typu zabiegów to ta klinika https://frankowski.pl/specjalizacje/implantologia/
Polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group