Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co na ból pleców?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Czw 23 Sie 2018, 14:19    Temat postu: Co na ból pleców? Odpowiedz z cytatem

Co najlepiej działa na bóle pleców?
Możecie polecić jakieś rozwiązania poza stosowaniem tabletek?
Tutaj https://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze/masaze-lecznicze/masaz-leczniczy czytałam, że nieźle może się sprawdzić masaż leczniczy.
Ktoś z was był może na takim zabiegu?
Zastanawiam się czego można się po nim spodziewać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zeren
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 7
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 30 Sie 2018, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie stosowanie tabletek przeciwbólowych to najgorsza rzecz, jaką można wybrać w przypadku występowania bólów kręgosłupa, może to nawet prowadzić do kalectwa. Na podstawie własnych doświadczeń szczerze polecam masaż bańką chińską w Gabinecie Fizjoterapii Funkcjonalnej Sanomedica Warszawa: www.sanomedica.pl/oferta/masaz/masaz-banka-chinska
Niesamowicie skuteczny masaż, ja także miałem okropne bóle kręgosłupa, jednak ten masaż bardzo mi pomógł i po bólach pozostały tylko wspomnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fuga
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udaj się do lekarza. Branie specyfików samodzielnie nie jest zbyt rozsądne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cottonka
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 2 Sty 2019, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną opcją są plastry rozgrzewające z apteki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tamarass
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 9

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram, wizyta u lekarza to konieczność. Można też próbować trochę poćwiczyć i rozciągnąć mięśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 15 Sty 2019, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie może nie zawsze od razu trzeba stawiać na takie środki. Zainteresujcie się tez propozycja od https://yellowsport.pl gdzie znajdziecie wiele fajnych produktów takich jak kompresy, specjalne maści, żele bandaże, w skrócie wszystko co potrzebują sportowcy, a i także kluby sportowe i gabinety fizjoterapeutów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
allakwiatek
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 17 Kwi 2019, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masaże Very Happy
_________________
http://www.hts-polska.pl/etykiety-inspekcyjne-htsp-do-zastosowan-przemyslowych,410.html Etykiety inspekcyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sro 17 Kwi 2019, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ból pleców najlepszy będzie masaż tajski bo nie dość że zregeneruje ciało to i duszę jeszcze oczyści. Warto skorzystać z usług tego gabinetu https://thaisun.pl/ w stolicy. Ma świetne opinie i doskonałą kadrę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Sro 14 Sie 2019, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na bol plecow chodze do poradni bólu pleców jaka mam w ramach pakietu medycznego z medicover. Wykupilam go sobie prywatnie jakis czas temu i korzystam uśmiech Wielu specjalistow, szybkie terminy i rozne badania. Mega wygoda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż regularnie wykonuje masaże i nastawia mi te kręgi uśmiech Dużo siedzę więc bez tego byłoby mi ciężko. Świetnym gadżetem do masaży jest świeca Botame: https://www.doz.pl/apteka/p127747-Botame_Wellness_Lime_swieca_do_masazu_z_maslem_shea_50_ml. Jest to produkt niedrogi, a przy okazji świetnie nawilża ciało, no i pięknie pachnie. My zawsze korzystamy z tego typu świec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group