Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Strój sportowy na fitness
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 10 Gru 2021, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej. Znajdziesz u nich Muszę przyznać, że długo szukałem konkretnych informacji na ten temat, ale w końcu trafiłem na rzetelny artykuł z informacjami. Sprawdź i sie przekonaj wystarczy klik! https://www.randki-holandia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvanas
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 60
Skąd: Warszawa! :)

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że warto ubrać się w coś luźnego co nie krępuje ruchów. Taki fitness i dieta na zrzucenie brzucha pozwala na poprawę naszego zdrowia i naszego samopoczucia.
_________________
"We have paid the price for sharing this world, and we have forgotten what makes us strong."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujesz stroju do fitness to odwiedź sklep internetowy Sport Team. Tam dostaniesz takie ubrania a także kurtki rowerowe do biegania czy obuwie trekkingowe. Idealne miejsce na zakupy dla osób aktywnych i ceniących jakość w rozsądnych pieniądzach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez jezyk dnia Czw 4 Sie 2022, 11:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Wto 12 Lip 2022, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sylvanas napisał:
Mi się wydaje że warto ubrać się w coś luźnego co nie krępuje ruchów. Taki fitness pozwala na poprawę naszego zdrowia i naszego samopoczucia.


Dla mnie również fitness i siłownia okazały się zbawienne dla poprawy zdrowia i samopoczucia. Co prawda na siłowni dużą rolę odgrywa u mnie trener osobisty poznań, który zdecydowanie motywuje do działania i wiele mu zawdzięczam, ale ostatecznie - to jednak ja ćwiczę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 13 Lip 2022, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzałam ofertę kilku sklepów i wydaje mi się, że najciekawsza jest w sklepie Adventure Sports https://adventuresports.pl/ ale to oczywiście możecie sami ocenić. Ja zazwyczaj kupuję online, myślę, że takie oferty są tańsze i mam więcej czasu na przyjrzenie im się z bliska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Pią 30 Gru 2022, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie macie zdanie na temat dobierania dla siebie brań? Czytałem na stronie https://www.ckm.pl/lifestyle/klasyka-czy-awangarda-wybierz-meska-kurtke-skorzana-dla-siebie,26597,1,a.html o męskich kurtkach i zastanawiam się, czy warto byłoby na nie postawić. Chodzi w końcu o to, by zawsze decydować się na takie rozwiązania, które realnie mogłyby zadziałać w Waszym przypadku. A jak to wygląda u Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pon 6 Lut 2023, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taka odzież do biegania jest spoko - https://attiq.net/5-do-biegania ?
A może lepiej brać pod uwagę zupełnie inną? Podpowiecie mi jakieś sensowne rozwiązanie? Co powinno zrobić największą różnicę? Na co zwracać uwagę? Materiał, producenta?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jerde.trisha
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 11
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 21 Lut 2023, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o odzież sportową, którą można ubrać np. do biegania, na siłownię, czy na zajęcia fitnessu, to według mnie najlepiej sprawdzą się jakieś wygodne, elastyczne legginsy lub szorty i do tego oddychająca koszulka.
_________________
szorty wyszczuplające
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Czw 20 Lip 2023, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrej jakości stroje sportowe znajdziesz tu: https://forzasport.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group