Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprzątanie domu :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Sob 22 Maj 2021, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeze mnie był poszukiwany ostatnio jakościowy stojak na worki do śmieci WP1Mp . Przyznam szczerze, że oferta sklepu online eco24.pl, była najbardziej korzystna. Poza tym znajdziecie tam kompleksowe wyposażenie domów i mieszkań w produkty ekologiczne oraz do recyklingu. Jak dla mnie bomba.


Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Pon 24 Maj 2021, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też poważnie pomyśleć o tym, aby kupić sobie profesjonalny sprzęt do sprzątania. To z pewnością ułatwi Wam sprawę. Bardzo duży wybór takich urządzeń znajdziecie tutaj: https://erpixkarcher24.pl/81-froterki-i-szczotki-akumulatorowe. Są to między innymi froterki i szczotki akumulatorowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 69

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja pomocnica roomba sprawuje się niezawodnie uśmiech Kupiłam jeszcze zmywarkę i suszarkę do ubrań, żeby zaoszczędzić trochę czasu jako mama na pełny etat. Takie rozwiązania znacznie ułatwiają ogarnianie codziennej domowej rzeczywistości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2022, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dywany i wykładziny czyścicie sami czy zlecacie tą czynność firmie zewnętrznej?
Jeżeli szukacie taki usług to polecam zapoznać się z artykułem http://www.e-bizo.pl/korzysci-z-powierzenia-prania-wykladzin-i-dywanow-profesjonalnej-firmie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w sprzątaniu bardzo pomaga mop parowy Ariete. Kupiłam go niedawno, ale sprawdził się u mnie doskonale. Jest mega funkcjonalny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 113

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 6:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubię sprzątanie ale jednak jak ma się dużo zwierząt w domu to staje sie to nie lada wyzwaniem aby posprzątać to wszystko


__________________
https://www.art-macha.pl/wykladzina-dywanowa-jak-czyscic/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sob 4 Cze 2022, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że sama ostatnio szukałam jakiejś sprawdzonej firmy, która miałaby doświadczenie w sprzątaniu biur. Kolega doradził mi, żebym w wolnej chwili sprawdziła sobie artykuły na stronie portalu https://www.tvbogatynia.pl/wiadomosci/s/16367,jakie-akcesoria-i-srodki-czystosci-przydaja-sie-do-sprzatania ponieważ stamtąd można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Dajcie znać, co wy na ich temat uważacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Nie 10 Lip 2022, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja nie znoszę sprzątać, dlatego też postanowiłam kupić dobry bezprzewodowy odkurzacz jak roomba. Mam ją od niedawna, ale dzięki niej w końcu u mnie w domu jest idealnie czysto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jschneider
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Siepraw

PostWysłany: Pon 11 Lip 2022, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy tylko ja mam problem z wpuszczeniem obcej ekipy sprzątającej do swojego domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radek_root
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2020
Posty: 9

PostWysłany: Sob 15 Paź 2022, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, ja też mam problem z wpuszczaniem obcych ludzi i aby mi jeszcze wszystkie kąty przeglądali uśmiech weź jakiś wygodny odkurzacz bezworkowy, to od razu robota szybciej i chętniej będzie szła uśmiech ja mam tefala, ale ten philipsa tez jest ok: https://www.ranking-odkurzacz.pl/philips-fc9555-09-powerpro-active/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group