Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

W jaki sposób pozbyć sie blizn potrądzikowych
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Sro 17 Paź 2018, 8:03    Temat postu: W jaki sposób pozbyć sie blizn potrądzikowych Odpowiedz z cytatem

Czy doradzicie mi w jaki sposób pozbyć sie brzydkich blizn potrądzikowych?

Niestety ale mam z tym mega problem i kompleksy......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 17 Paź 2018, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto jest wybrać się do profesjonalnego dermatologa na wizytę. To bardzo ważne jeśli chcemy aby nasza skóra odzyskała ładny wygląd. Ja w przeszłości również miałam bardzo duże problemy z trądzikiem. Praktycznie od lat nastoletnich nie mogłam się pozbyć ropiejących krostek, które pokrywały praktycznie całą moją twarz. Próbowałam różnych kremów, toników, peelingów i wszystko na nic.
W końcu wybrałam się do dobrej kliniki i dopiero oni sprawili, że moja skóra odzyskała prawidłowy wygląd. Fakt,że leczenie również trochę trwa, nie można sie spodziewać rezultatów od razu po wzięciu leków ale po pół roku widzę diametralną różnicę.

Jesli chodzi o konkretne zabiegi to pomogly mi peelingi chemiczne: http://www.panoramastylu.pl/peelingi-dlaczego-warto-zluszczac-skore.html - maja super mocne działanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę Cię rozumiem takie blizny mogą być niesamowicie niekomfortowe i obniżać samoocene. A byłaś może gdzieś na konsultacjach na zabiegi laserowe? Ja bym na twoim miejscu na coś takiego się zapisała - https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ one są bardzo efektywne, to najnowocześniejszy sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Wto 18 Gru 2018, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałam gdzieś w innym wątku, że na ślady potrądzikowe fajnie działa laser. Ja miałam kilka zabiegów na moją biedną twarz i teraz wygląda wreszcie dobrze uśmiech samemu to się nie da sobie z tym poradzić. Ja chodziłam do Kliniki Krajewski i mi pomogli, także polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 19 Gru 2018, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowaliście może medycyny estetycznej? Dla specjalistów z tej dziedziny, zwłaszcza z www.sopockafabrykaurody.pl to codzienność, z którą poradzą sobie niemalże od ręki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eddik12
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 24 Gru 2018, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam za bardzo rozeznania w tym zakresie. Nie będę mógł pomóc.
_________________
Jako chorągiew na prac ludzkich wieży,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Sro 26 Gru 2018, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje usuwalam laserowo w Dermedzie w Katowicach bo to najlepsza klinika pod słońcem. Mega doswiadczona kadra pracowników, super indywidualne podejscie i dobre ceny. Polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia_w
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 28

PostWysłany: Nie 6 Sty 2019, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosuj regularnie serum z kurkumą i Chią od Bielendy, seria bodajże Botanic Spa Rituals. Świetnie regeneruje skórę i bardzo dobrze radzi sobie z przebarwieniami oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 14 Sty 2019, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprościej pozbyć się takich blizn dzięki zabiegom medycyny estetycznej, sama byłam na zabiegu dermapen w klinice https://artederm.pl/ i mogę powiedzieć że jest to zabieg bardzo skuteczny i bezbolesny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camillaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lut 2019
Posty: 15

PostWysłany: Wto 12 Lut 2019, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko dermatolog i kosmetolog.
Samemu się niestety nie da. Te blizny zazwyczaj są dość mocne, u mnie np. były głębokie i kremy niewiele dawały. Chyba że u kogoś są niewielkie, to wtedy można spróbować kosmetyków z kwasami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group