Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Akcesoria do telefonów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lody11
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon 15 Paź 2018, 10:04    Temat postu: Akcesoria do telefonów Odpowiedz z cytatem

Cześć. Do mojego wesela jeszcze daleko, ale potrzebuję pomocy;) Ostatnio zainwestowałam w nowy telefon. Postanowiłam kupić Iphone 7. Szukam do niego jakiś akcesroriów. Case, czy szkło hartowane. Polecice mi stronę internetwą, gdzie dostanę takie rzeczy?
Mega duży wybór akcesoriów do wszystkich marek telefonów znajdziecie na stronie https://pancernik.eu. Ja właśnie kompletuję zamówienie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilly898
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2018
Posty: 29

PostWysłany: Pon 7 Sty 2019, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto od razu zainwestować w telefon aby uniknąć uszkodzeń. Szkło najlepiej zabezpiecza przed rysami i pęknięciem wyświetlacza przy ewentualnym upadku. Takie postępowanie może nam zaoszczędzić problemów z urządzeniem w przyszłości.
_________________
dysk sensoryczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KowalskaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 64

PostWysłany: Wto 19 Lut 2019, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji kupna telefonu warto ten dokładnie sprawdzić. Date pierwszego zakupu, okres gwarancyjny i pełną historie telefonu. Na stronce https://www.imei.info możecie bardzo łatwo to zrobić przy pomocy numery imei, który jest przypisany do każdego telefonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilkinson.charlene
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2023
Posty: 1
Skąd: Baranowo

PostWysłany: Pon 6 Lut 2023, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po zakupie nowego telefonu zawsze staram się od razu dobrać do niego odpowiednie etui, które chroniłoby je przed upadkami i innymi uszkodzeniami. Macie jakieś rady, jakie etui są teraz modne?
_________________
case na telefon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Pon 6 Lut 2023, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre etui to jest podstawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Pią 21 Lip 2023, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o etui, czy też szkło hartowane do iPhona to możesz zajrzeć tutaj https://4techgoods.com/ gdzie znajdziesz różne propozycje w tym również silikonowe etui pancerne i to do najnowszych modeli jak Iphone 14 Pro Max. Dlatego też warto sprawdzić i od samego początku posiadania telefonu odpowiednio zadbać o jego wytrzymałość na różne upadki i zniszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Nie 30 Lip 2023, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaką wybraliście sieć komórkową do obsługi telefonu prywatnego lub firmowego? Teraz jest naprawdę spora konkurencja wśród operatorów, co jest oczywiście korzystne dla konsumentów. Kilka sieci ma naprawdę tani abonament w ofercie, przykładem może tutaj być polska firma https://otvarta.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group