Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Aranżacja pokoju dziennego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Merksens
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 26

PostWysłany: Nie 8 Lis 2020, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i tu może firma https://fllow.pl was zainteresuje? Urządzając swoje wnętrze warto i pomyśleć o ciekawych dodatkach dekoracyjnych. Tu znajdziecie świetne panele dekoracyjne, ja takich mam kilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pon 9 Lis 2020, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę wybrać stół, a to nie jest łatwe. To jedyny mebel z którym mam zawsze problem przy wyborze. Generalnie to stół jest i nie jest ładny. Na dobrą sprawę w ogóle nie wiem co ja chcę Very Happy ale to chyba typowo kobiece. Zobaczcie sami https://www.homebook.pl/produkty/stoly Mój mąż stwierdził, że przy tak dużej ofercie jest pewna trudność, bo jest tych stołów za dużo. Może warto byłoby się oprzeć na cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Sro 11 Lis 2020, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przyszykować dobrze zagospodarowany projekt wnętrz Warszawa który pozwoli na uzyskanie efektu aranżacyjnego na najwyższym poziomie. To co ma szczególnie znaczenie to kwestia znalezienie odpowiednich fachowców, którzy zajmą się tym obszarem. Warto zatem przygotować wszystko zgodni z Twoimi oczekiwaniami i wybrać kogoś odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Czw 12 Lis 2020, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak aranżowałem mój pokój dzienny to tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-mebloscianki-119 znalazłem tak ładną meblościankę że musiałem ją zamówić. I warto było bo nie zapłaciłem za nią wiele a jest dobrej jakości, praktyczna i stylowa. zobaczcie sami ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
halvorson.miracle
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Lis 2020, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokój dziecinny powinien mieć delikatne barwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romkatomasik
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 61

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pokój dzienny, w którym spędzacie najwięcej czasu wolnego również z najbliższymi i macie dużą przestrzeń to może warto zaszaleć i zdecydować się na telewizor 85 cali? Na stronie https://www.ceneo.pl/Telewizory/Przekatna_ekranu:85_cali.htm możecie zobaczyć co aktualnie można znaleźć na rynku. Możliwości są spore, a wszystko tak naprawdę zależy od waszego budżetu. To inwestycja na wiele lat, więc warto wybrać coś dobrego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Pią 7 Maj 2021, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pokoju dziennym możemy stworzyć klimat wedle swojego uznania. Myślę, że w większości zastosowanie znajdują takiego rodzaju dywany https://www.kochamydywany.pl/dywany-do-salonu - mi osobiście bardzo się podobają. Jak uzbieram trochę funduszy to kupię pewnie w końcu duży ładny dywan z wełny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sob 15 Maj 2021, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam problem z aranżacją swojego pokoju. Wybór wszystkiego jest tak duży, że nie wiedziałam na co się zdecydować. Zaczęłam więc szukać inspiracji w internecie. Ostatecznie zdecydowałam się na bardzo nowoczesny styl. Ostatnią rzeczą, jaką musiałam zamówić to stół. Bardzo spodobał mi się stół tulip więc go zamówiłam. Jest naprawdę designerski i prezentuje się obłędnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wbaumbach
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2021
Posty: 1
Skąd: Perzów

PostWysłany: Nie 16 Maj 2021, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuję aranżację salonu i myślę nad stylem glamour? Co o tym myślicie? Sty ten łączy w sobie klasyczne i nowoczesne rozwiązania. Jego cechą charakterystyczną jest eklektyzm, gdzie przenikają się różne możliwości. Wprowadzenie go do wnętrza daje ponadto poczucie przytulności, a to między innymi za sprawą miękkich tkanin, dużych kanap i foteli.
_________________
krzesła do kuchni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romkatomasik
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 61

PostWysłany: Pią 21 Maj 2021, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobry telewizor w pokoju dziennym, gdzie spędza się dużą ilość czasu z rodziną to podstawa. Jeśli nie wiecie na co się zdecydować to zajrzyjcie na stronę www.taniomania.pl/t/telewizory-oled-65-cali. Znajdziecie tam świetne propozycje 65 calowych telewizorów Oled, które zapewnią wysoką jakość odbioru. Znajdziecie tam znane i lubiane marki oraz promocje w danym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group