Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zbyt niskie odszkodowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
plus09
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 11:21    Temat postu: Zbyt niskie odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Witam moja znajoma miała wypadek w pracy,dostała odszkodowanie ale nie adekwatne do szkód.Czy ma prawo się odwołać jakoś od decyzji?Polecono jej tę firme http://pgo-odszkodowania.pl/ Czy coś takiego wgl jest możliwe?Co myślicie?

Ostatnio zmieniony przez plus09 dnia Wto 16 Paź 2018, 7:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrok75
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2018
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi się wydaje to tak, tylko trzeba by znaleźć chyba rzeczoznawce, który wyceni to i wówczas chyba się odwoływać.
_________________
Sprawdź organizacja imprez kraków i zaaranżuj swoje wydarzenie z nami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OEPolisaPlus
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon 15 Paź 2018, 2:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że to możliwie. Jakiego rodzaju to był wypadek? Zapraszam do współpracy z nami, ekspertyza jest bezpłatna. A jeśli chodzi o roszczenia, które dotyczą odszkodowań z OC i AC to można dochodzić nawet do 3 lat wstecz. Zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
Pozdrawiam,
Kasia z Polisa Plus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vorago
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw 18 Paź 2018, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopłaty do odszkodowań poprzez odkup szkód jest coraz popularniejszy. Ja nie miałam z tym styczności, ale chyba znajomi męża mieli to mogę się zorientować jak to wygląda.

Osobiscie moge polecic http://sprzedamszkode.pl/o-firmie/ Bardzo dobrze posługuja sie prawem i wiedza w jakis szybki sposob odzyskac te pieniadze


Ostatnio zmieniony przez Vorago dnia Wto 27 Lis 2018, 11:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz1980
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 18 Paź 2018, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę polecić firmę http://www.bekerpolska.pl ponieważ sprzedawałem im raz szkodę i było wszystko sprawnie załatwione a pieniądze też całkiem niezłe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OEPolisaPlus
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw 25 Paź 2018, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vorago napisał:
Dopłaty do odszkodowań poprzez odkup szkód jest coraz popularniejszy.

Owszem, ponieważ ubezpieczyciele notorycznie zaniżają odszkodowania. Wg róznych statystyk, zaniżanych może być nawet 90% odszkodowań. Nasi eksperci chętnie pomogą odzyskać należne pieniądze. Ekspertyza jest bezpłatna, zapraszam do kontaktu przez infolinię 781 000 781 lub stronę polisaplus.pl
Pozdrawiam,
Kasia z Polisa Plus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efremik
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 9 Gru 2018, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można się odwołać, tylko nie wątpliwe, żeby coś to dało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edyta89
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2016
Posty: 8
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 23 Maj 2019, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że można się odwołać i to nawet kilka razy, ale raczej efektów to nie da. Jeżeli macie problemy z uzyskaniem odszkodowania, które się Wam należy warto zgłosić się do firmy, która zajmuje się dopłatami, odkupem i skupem odszkodowań - tbekspert.pl. Firma odkupuje od Was prawa do szkody i wy pieniądze dostajecie w ciągu 2 dni, a firma składa sprawę do sądu i następuje rozprawa sądowa z ubezpieczycielem. Też możesz to zrobić osobiście, ale sprawa sądowa trochę potrwa i nie koniecznie musisz wygrać. Korzystając z firmy uzyskujesz pieniądze od razu, ale są trochę niższe niż byłyby od ubezpieczyciela, ponieważ firma pobiera swoją prowizję. Jak to mówią "lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Sro 9 Mar 2022, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety trzeba się z tym liczyć. Moja koleżanka niedawno straciła męża w wypadku i o odszkodowanie prawdopodobnie nie ma co walczyć, gdyż wypadek był z ich winy. Na https://kolniak24.eu/pl/639_materialy_partnera/15889_co-to-jest-ubezpieczenie-na-zycie-.html czytałam o polisie na życie. Myślę, że gdyby miała wykupioną polisę dla siebie i męża to mogłaby uzyskać pieniądze za ten wypadek i jego śmierć. Muszę ją zapytać i pomóc załatwić, bo sama w tej rozpaczy nie wie już co robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group