Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie w podroż poślubną

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Wto 9 Paź 2018, 10:04    Temat postu: Gdzie w podroż poślubną Odpowiedz z cytatem

Jakie kierunki są najpopularniejsze jeśli chodzi o podróże poślubne?
Gdzie można spędzić fajnie swój miesiąc miodowy i nie stracić fortuny?

Marzy mi się Nikaragua ale raczej nie będę miała na to kasy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 9 Paź 2018, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fakt,że Nikaragua jest fajna ale na pewno bardzo droga bo latają tam jedynie zorganizowane wycieczki.
Tak więc ja postawiłabym na Polskę, konkretnie na nasze morze gdzie wakacje można spędzić co jak co ale jednak taniej niż za granicą.
Proponuję wynająć sobie ładny apartament na przykład w Jastarni ( ładny kurort z pięknymi plażami):
https://www.blueapart.pl/apartamenty/jastarnia - tutaj można sobie przejrzeć ceny. Jak widać można sobie wynająć sobie luksusowy apartament z widokiem na morze już za 200 zł.

I na pewno będzie taniej niż za granicą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sob 13 Paź 2018, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie dawno wróciłam z swojej poślubnej wycieczki z Hurgharda. Jesli też was interesuje to miejsce to warto wybrać właśnie Wczasy Hurghada . Zawsze myślałam, że to jakiś ubogi kraj, niewarty zawracania sobie głowy, ale mój mąż, jako, iż uwielbia podróżować w te strony, zrobił mi niespodziankę i wykupił wycieczkę właśnie do tego miejsca. Było super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Pon 14 Sty 2019, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma jakieś swoje marzenia wakacyjne. Teraz można zauważyć, że ludzie coraz więcej jeżdżą po świecie i wybierają coraz to bardziej egzotyczne kierunki. Możecie zastanowić się również nad świetnym rejsem organizowanym przez firmę https://www.globtourist.com Zawsze to może być coś innego w waszych podróżach:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group