Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co robicie w czasie wolnym?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 22 Gru 2020, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy są tutaj fani czytania książek? W księgarni Rewolucja można znaleźć ich bardzo duży wybór: https://rewolucja.co.uk/ksiazki . Zachęcam więc do zapoznania się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpl
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pią 22 Sty 2021, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś się zastanawiałem w jaki sposób urozmaicić wolne chwile. Albo tego czasu mamy za dużo, albo jest zbyt mało. Myślę że każdy to rozumie, jeśli pracuje gdzieś w zakładzie.
Dobrze wiem że człowiek musi czasem odreagować wszystkie stresy związane z pracą. Dlatego przynajmniej raz w roku wybieram się z żoną na Voucher GoldenGift .
Powiem wam że naprawdę się opłaca, ceny nie są zbyt wygórowane, atrakcje są dosyć różnorodne, i praktycznie każdy Voucher można załatwić w dosyć szybki sposób. Więc ta strona jest naprawdę wspaniała i polecam Ją każdemu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Wto 26 Sty 2021, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w wolnym czasie stawiam na rozwój. I dokształcam się w różnych obszarach w darmowej szkole dla dorosłych. Sprawdźcie https://www.cosinus.pl/krakow, naprawdę fajne kierunki lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sro 27 Sty 2021, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje hobby to grafika projektowa i staram się robić z tego cały czas nowe kursy aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami. Tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/sketchup.html widzę że mają fajne i też wykupię bo akurat potrzebuję obsługi tego konkretnego programu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Czw 28 Sty 2021, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dosc duzo ogladam filmow z mezem uśmiech oboje lubimy w ten sposob spedzac czas. kilka dni temu widzielismy bardzo fajny film ,,Zieja'', od samego poczatku mnie zainteresowal i tak mnie trzymalo do konca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 3 Lut 2021, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wolnej chwili ostatnio udało mi się nadrobić seriale online na vod https://www.ogladaj.to/ Myślę, że i wy dla siebie znajdziecie na tej stronie jakiś fajny filmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim odczuciu, najlepszą stronką w sieci, związaną z numizmatyką, jest ta: http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/. Znajdziecie tam całą rzeszę bardzo ciekawych informacji, w postaci artykułów. Na pewno się nie zawiedziecie, bo jest tam tego tyle, że ciężko byłoby przebrnąć w kilka miesięcy przez te treści Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Czw 25 Lut 2021, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubisz malowanie? Jeśli to Twoja wielka pasja to bez wątpienia artykuły malarskie są tutaj niezbędne. Wybieraj tylko te idealnie dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb, a także stawiaj na firmy uznane w tym obszarze. Będziesz dzięki nim tworzył świetne i bogate pracę, z których będziesz dumny/dumna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 26 Lut 2021, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój wolny czas spędzam różnie ale najczęściej jeżdżę wtedy konno, mam swojego konia w stadninie nieopodal. Tutaj https://www.equishop.com/pl/626-sztyblety-jezdzieckie-zimowe-i-termobuty-do-jazdy-konnej szukam teraz na zimę odpowiednich butów i chciałem się was poradzić - jakie mam wybrać? Jest tak dużo tam ich w tym sklepie że sam nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpl
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 46

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w wolnych chwilach, czerpię przyjemność z grillowania na świeżym powietrzu. Grillowane kiełbaski, dania wegańskie oraz nawet te zrobione na słodko, mogą z takiego grilla naprawdę świetnie smakować Very Happy Ale do tego, taki Grill musi być naprawdę profesjonalny i w dosyć dobrej oraz atrakcyjnej cenie. Zobaczcie sami! Z tej strony naprawdę się to bardzo opłaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group