Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Od czego zalezy to, ze jedna osoba ma cellulit i rozstęp ale druga go juz nie ma

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 8 Paź 2018, 11:52    Temat postu: Od czego zalezy to, ze jedna osoba ma cellulit i rozstęp ale druga go juz nie ma Odpowiedz z cytatem

Zauwazyliście,ze niektóre dziewczyny mają okropny cellulit ale drugie już nie maja.... Tak samo jest z rozstępami

Od czego to zalezy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pon 8 Paź 2018, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety ale bardzo wiele zależy od naszej predyspozycji oraz genów. Niektórzy z natury mają bardzo elastyczną skórę tak więc u nich rozstępy się nie pojawiają. Ktoś inny ma taki problem .Sama miałam skłonność do rozstępów już przed ciążą. W ciąży masakra. Nie pojawiły się jedynie na brzuchu ale również i na udach Miałam pojedyncze ale po ciąży było ich więcej. Po porodzie czułam się źle. Mąż wprawdzie mnie pocieszał,że wyglądam dobrze ale ja widziałam swoje. Zdecydowałam się na zabieg. Mezoterapię. Specjalny środek jest aplikowany podskórnie. Chodziłam na to raz w tygodniu. Nie zlikwidowało mi rozstępów całkowicie ale w przeciwieństwie do kremów ( które nie działają...) dało bardzo dobre efekty. Rozstępy się zwęziły, stały się mniej widoczne., tutaj możecie sobie dokładniej poczytać o zabiegu: https://beautytower.pl/blog/mezoterapia-iglowa-kiedy-widac-efekty-zabiegu/ Chodziłam na te zabieg. Nawet do tego samego salonu, który tutaj polecasz. Efekty rzeczywiście bardzo dobre. Rozstępów również nabawiłam się po ciąży. Nigdy nie miałam, za bardzo się nimi nie interesowałam a tutaj okazało się,że jednak ciąża potrafi zmienić ciało kobiety.
Po pierwszym zabiegu może efektu nie widać ale już po 2 czy 3 tak ! Po 6 w połączeniu z masażami rozstępy praktycznie cały się niewidocznie.
Ważne,że jest to nieinwazyjne.Niekiedy poleca sie operacje ale sama nie wiem czy bym sie na to zdecydowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od predyspozycji, ale po prostu też od stylu życia, tego co jemy, ile się ruszamy. Jest wiele zależności. Ja sama się długo nie umiałam pozbyć pomarańczowej skórki - kremy, maści, nic nie pomagało. Dopiero jak poszłam na takie zabiegi profesjonalne https://klinikamiracki.pl/alidya/ to wtedy ruszyło i jest coraz lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zennek94
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 24 Gru 2018, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam za bardzo doświadczenia w tej kwestii. Nie będę w stanie pomóc.
_________________
Czas nareszcie przestać pisać o sztuce (…) Życie nasze jest już poezją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Pon 15 Lip 2019, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem 90 % to geny, a tylko 10 % to kosmetyki/ćwiczenia. Moja znajoma nawet w ciąży ćwiczyła, używała drogich kosmetyków, a dostała masę rozstępów tak jak jej mama. Ja używałam tylko oliwki z Johnsona https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/oliwki żeby natłuścić skórę i nie mam ani grama rozstępów po ciąży,a brzuch miałam ogromny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group