Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oczywiście że tak
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 137, 138, 139  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 27 Cze 2009, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak samo moze sie zdarzyc ze mimo wstrzemiezliwosci zwiazek sie rozsypie. I wtedy na jaw wychodzi fakt ze nawet mimo "braku zaslepienia" sfera seksu cos przeoczylysmy. Normalnego umyslu seks nie ogarnia od poczatku do konca. U normalnej osoby jest to naturalna kolej rzeczy.
Jakos nie widze zeby wstrzemiezliwosc cos miedzy mna a A wzmacniala. A zawistnych ludzi wszedzie znajdziesz. Gdybym chciala wiesc moje zycie z mysla o nich to bym pewnie sie w ogole nie zdecydowala na zwiazek. Zycie niesie ze soba bol. Obojetne czy sie rezygnuje z seksu czy nie. Bolu nie ominiesz. Jak sie chce zyc bezbolesnie to nie powinien sie czlowiek rodzic. Tak dlugo jak sie podchodzi do tematu odpowiedzialnie tak dlugo nie ma problemu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haloka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 47

PostWysłany: Sob 27 Cze 2009, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent
No u ciebie jest tak.I na pewno czujesz się jakoś?lepiej że z tym jedynym?(wiele by chciało z tym jedynym)
Chodzi o Propagowanie,takie stylu życia gdzie trzeba się kochać.
Nie jedna chciał te dziewictwo mieć dla tego jedynego.
Ale jak się czyta i słyszy że wstrzymanie nie ma sensu.a seks przed ślubem to głupota,to raczej wiele dziewczyn popełnia taki błąd.Ze choć miała chłopaka i był seks to się rozstali.często też bywa że ona lub on rozgląda się za inną.


poza tym współżyją i się rozstają.oraz też nie współżyją i się rozstają.coś jednak pomaga zobaczyć że ta druga osoba nie myśli tylko o jednym lub nie zaczyna myśleć o seksie.tym bardziej że bywa zauroczenie mylone z miłością,też brak seksu przed ślubem pomaga aby przerodziło się te uczucie w przyjażni lub w miłość.Tym bardziej że wiele tych osób chce spróbować seksu,bo naczytało się gazet o tematyce seks gdzie są te opisy dla żony i męża(aby to sprzedac bo seks i ta tematyka jest taka właśnie)Zawsze te nawet rozstanie jest mniej bolesne.

oczywiście zgodzę się.z tym że po ślubie lepiej bo jest coś pięknego w tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haloka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 47

PostWysłany: Sob 27 Cze 2009, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteś wierząca też te wstrzymanie jest ważne aby była ta czystość bez względu na to czy ma znaczenie (w 100%ma)czy to że trzeba się najlepiej dawać.nie słuchaj tych osób kture propagoja wszystko aby atakowac wiarę.takie wstrzymanie się od seksu jest czymś dobrym. nawet gdy też jest wspomniane,czy to dla nas czy to dla dzieci kture dorastają.Taka wiedza też pomaga to aby jakas osoba nie była uważana za łatwą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 27 Cze 2009, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haloka, po pierwsze... co to za wyrażenie "był seks" pytajnik nie rozmawiasz z nastolatkami, seks nie 'jest'. jest uczucie, seks jest tego wyrazem. dziwne to wyrażenie Rolling Eyes

że niby lepiej z tym jedynym?? okey, ale człowiek jest człowiekiem i popełnia błedy. seks jest najlepszy, gdy ludzie się kochają. prawda. ale twierdzenie, że jak ludzie ze sobą sypiają przed ślubem to jest takie złe, że nie poznają się, nie widzą nic poza seksem bla bla bla jest strasznie bzdurne. i najcześciej wygłaszają je Ci, którzy czekają do ślubu (ich wybór, ja nie oceniam i nie mówię, ze ryzykują i kupują kota w worku ani nic z tych rzeczy) i nie potrafią zrozumieć, że ktoś może sypiac ze soba przed ślubem i być w szczęśliwym normalnym zwiazku i osiągnąć dokładnie to, co inni osiagają wstrzemięźliwością seksualną. i prawda jest taka, że nie do końca wiedzą o czym mówią.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Soze
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 78

PostWysłany: Nie 28 Cze 2009, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haloka napisał:
Tym bardziej że wiele tych osób chce spróbować seksu,bo naczytało się gazet o tematyce seks gdzie są te opisy dla żony i męża(aby to sprzedac bo seks i ta tematyka jest taka właśnie)Zawsze te nawet rozstanie jest mniej bolesne.



hmmmmm, naprawdę uważasz że ludzie interesują się seksem bo naczytali się o nim w gazetach? Shocked

No to ciekawe co powoduje zainteresowanie seksem u anaalfabetów? Hieroglify?

Seks jest ważny, jeśli ja kocham swoją kobietę to chcę z nią być blisko. Moment kiedy kończymy razem to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu.
Czemu oboje mielibyśmy odmawiać dawania przyjemności osobie, którą kochamy? Bo chyba wiesz że seks jest przyjemny?


PS. Straszne te posty są, gramatyka i ortografia na poziomie 0,5 l wódy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 28 Cze 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w seksie najważniejsza jest miłość i bez niej dla mnie seks nie istnieje.
jeśli kogoś kocham to chcę z nim być a poza tym skoro mamy wziąć ślub i narzeczeństwo ma nas przygotować na wspólną resztę życia to wolałabym też w ten sposób poznać swojego męża. uśmiech
tyle się mówi o tym że trzeba się przed ślubem dobrze zastanowić, poznać, żeby nie wpakować się w związek np. z leniem czy psychopatą ... to dlaczego nie mamy się poznać też w tej sferze??
uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 29 Cze 2009, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli ktoś postanowił zachowac wstrzemiężliwość OK - nie potępiam, ale np. nie rozumiem, bo ja bym nie chciała tak " w ciemno" po ślubie, nie tylko dopasowanie duchowe musi być, fizyczne też, inaczej małżeństwo nie przetrwa - tak uważam, wtedy sa zdrady i różne takie...ale ja zawsze marzyłam, że oddam się właśnie mojemu przyszłemu męzowi (jeszcze ponad 2 miesiące zostało lol )i tak się stało. Nie można jednak potępiać takiego zachowania, że jest "złe", każdy ma swoje zdanie, światopogląd, podejście do pewnych spraw, także do seksu. Mam wrażenie, że HALOKA traktuje go tak "przedmiotowo", a to przecież (dla mnie) uczucie, dopełnienie miłości łączącej dwie osoby, które się kochają i chcą sprawić sobbie wzajemnie przyjemność i okazać jak bardzo się kochamy, jak bardzo nam na sobie zależy. Oczywyiście nie tylko w taki sposób okzazuje się uczucia Ukochanej osobie, ale chodzi o to, że nie uważam, że wstrzemiężliwosć jest ZŁAlub lub sex przed ślubem. Kazdy wybiera co mu pasuje, podejmuje decyzje, ale nie krytykujmy siebie wzajemnie, że jak "my przed" to już źle zrobiłyśmy. Ciekawe jak wytrzymałaby para mieszkająca ze sobą po parenaście lat bez ślubu i powstrzymując się od seksu - co wtedy? Chyba się nie da Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmmm, naprawdę uważasz że ludzie interesują się seksem bo naczytali się o nim w gazetach? Shocked

No to ciekawe co powoduje zainteresowanie seksem u anaalfabetów? Hieroglify?

Seks jest ważny, jeśli ja kocham swoją kobietę to chcę z nią być blisko. Moment kiedy kończymy razem to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu.
Czemu oboje mielibyśmy odmawiać dawania przyjemności osobie, którą kochamy? Bo chyba wiesz że seks jest przyjemny?


PS. Straszne te posty są, gramatyka i ortografia na poziomie 0,5 l wódy.[/quote]



Sluszne spostrzezenie Very Happy
Ale zastanow sie.Skad dziewczyna ma wiedziec z seks jest przyjemny skoro glosi idee wstrzemiezliwosci? No napewno nie z wlasnego doswiadczenia. Wiec pewnie sie naczytala o tym. Twisted Evil No wiec czytac czy nie czytac? Oto jest pytanie!! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to niech jeszcze przeczyta jak się o tym wyrażać Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze to jeden z tych przypadkow ze pismo to wynalazek szatana.. ? lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 137, 138, 139  Następny
Strona 74 z 139

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group