Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oczywiście że tak
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137, 138, 139  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morii
Gość





PostWysłany: Pią 19 Lip 2013, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to sie kolokwialnie mówi "kota w worku nie kupuje"
Powrót do góry
gosia1990
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 34
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią 19 Lip 2013, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jak najbardziej za uśmiech

Tymbardziej że jesteśmy ze sobą prawie 8 lat, trudno że przez ten czas mielibyśmy tylko siedzieć i patrzeć sobie czule w oczy uśmiech
_________________



jesteśmy razem od 23.01.2006
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefania
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 34

PostWysłany: Pią 16 Sie 2013, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno bez tego wytrzymać Cool Jestem za czekaniem z seksem do ślubu, ale kto da radę tak długo bez Very Happy? No chyba nikt oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Basia78
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sob 23 Lis 2013, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Ty i twoja partnerka macie zupełnie inne temperamenty seksualne, no cóż, to się czasem zdarza. Jeśli w waszym związku to ty jesteś ogierem, a twoja kobieta ma nieco mniejsze potrzeby, spróbuj zaserwować jej jeden z uniwersalnych afrodyzjaków! Afrodyzjaki są wśród nas niemal od zawsze. Nie zawsze jednak wiedzieliśmy o ich niezwykle pożytecznym działaniu.
Substancje te działają pobudzająco i powodują zwiększony popęd płciowy. Kiedyś tajemne przepisy na eliksiry miłości znały czarownice i alchemicy, przygotowujący w sekrecie mikstury dla zdesperowanych kochanków. W XXI wieku na całe szczęście nie musimy wlewać w siebie wywaru z jaszczurki z domieszką sproszkowanego rogu nosorożca. Są o wiele prostsze metody na to, by rozpalić pożądanie przy użyciu kilku powszechnie dostępnych produktów.

Oczywiście reakcja na afrodyzjaki to indywidualna sprawa, ale przy odrobinie szczęścia trafisz na danie, które ponownie rozpali między wami namiętność. Co jednak najlepsze - wszystkie pozycje z naszej listy powinieneś mieć w kuchni. A jeśli nawet nie masz, zaopatrzysz się w nie w każdym okolicznym sklepie spożywczym.
10 najbardziej niepozornych afrodyzjaków znajdziesz na mojej stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
annapotraczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto 26 Lis 2013, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że jestem za. Nie widzę powodu by się wstrzymywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
edit44
Gość





PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko wytrzymać , to też zależy czy ktoś już ma to za sobą czy nie bo wydaje mi się że osobą które jeszcze się nie kochały jest łatwiej z tego powodu że nie znają tej przyjemności a osobą które mają doświadczenie jest trudniej wytrzymać, podsumowując myślę że rok można by było jeżeli by się nie mieszkało razem. To w sumie zależy tylko od nas samych.
Powrót do góry
weronikabielacha
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią 27 Gru 2013, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Wam poradzę, żeby spróbować seksu przed ślubem. Nie mówię, że od razu na pierwszej randce, ale jeśli się już zdecydujecie na wspólne życie uważam, że jest to niezbędne. A to dlatego, że z moim obecnym narzeczonym mieliśmy straszny problem z seksem. Przez 2 lata próbowaliśmy, ale nic nam z tego nie wychodziło - powodów było pewnie mnóstwo. Nie kochaliśmy się 2 lata i mimo tego, że bardzo chcieliśmy być ze sobą to oczywiście zaczęłam mieć wątpliwości - no bo jak w takiej sytuacji mieć dzieci itd.? Nam się w końcu udało i dopiero teraz planujemy ślub (trochę w myśl zasady "żadnego ślubu przed seksem" Very Happy).

Ale moja kuzynka przyjęła inny model - seks miał być dopiero po ślubie i okazało się, że... po ślubie nie było żadnego seksu. Z jakiego powodu - tego nie wiem, natomiast para jest już po rozwodzie.

Seks jest baaaardzo ważny. I nie chodzi tu o hedonistyczne podejście do życia ale chociażby o aspekt założenia rodziny. Dlatego nauczona doświadczeniem nie wyobrażam sobie, żeby czekać do ślubu.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Czw 16 Sty 2014, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśmy nie wytrzymali do ślubu... na początku znajomości chcieliśmy poczekać z tym do ślubu, jednak nie udało się. Mimo to nie żałuję. On już miał swój pierwszy raz dawno dawno, jeszcze jak mnie nie poznał. Natomiast swój pierwszy raz miałam z nim....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 108

PostWysłany: Sro 22 Sty 2014, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest ciężko lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irencia
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 2

PostWysłany: Wto 11 Lut 2014, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie i nie ma takiej opcji bym czekała do ślubu, przecież tnie kupuje się kota w worku

http://www.kredyt-rodzina-na-swoim.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137, 138, 139  Następny
Strona 136 z 139

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group