Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Konto bankowe bez opłat

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Nie 7 Paź 2018, 10:34    Temat postu: Konto bankowe bez opłat Odpowiedz z cytatem

witam

Poszukuję najtańszego konta bankowego bez żadnych opłat. Jakie konto osobiste jest teraz najtańsze? Który bank wyróznia się tym, że nie pobiera opłat za prowadzenie takiego konta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 6:50    Temat postu: Re: Konto bankowe bez opłat Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
witam

Poszukuję najtańszego konta bankowego bez żadnych opłat. Jakie konto osobiste jest teraz najtańsze? Który bank wyróznia się tym, że nie pobiera opłat za prowadzenie takiego konta.


Najtańsze obecnie jest konto w nest banku
0 zł prowadzenie konta
0 zł przelewy do innych banków
darmowa karta
i darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów

Na stronie mozesz sobie o nim poczytać: https://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/

Ewentualnie jeśli dużo wykonujesz platności karta to będzie dobre konto w mbanku. Przy płatnościach w wysokości min 5 jest darmowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1250

PostWysłany: Pią 19 Mar 2021, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś ja nigdy się nad takimi rzeczami nie skupiałam i muszę przyznać, że jak dla mnie bardzo ważną sprawą jest realizowanie samych płatności online. Muszę przyznać, że do tych zadań doskonale sprawdza się https://www.dotpay.pl/z którego ja oczywiście korzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3450

PostWysłany: Pią 17 Lut 2023, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź w temacie najlepszego konta firmowego znajdziesz odwiedzając stronę https://polakoszczedza.pl/ranking-najlepsze-konta-firmowe/. Zawiera ona ranking najkorzystniejszych ofert wraz z ważnymi informacjami jakie przydadzą Ci się przy podjęciu decyzji o wyborze właściwego dla siebie. Osobiście uwielbiam korzystać z informacji na niej zawartych ponieważ są one nie tylko rzetelne ale także pozwalają mi zaoszczędzić sporo czasu. Dodatkowo zawsze w przypadku wątpliwości możecie zadać pytanie w komentarzu i uzyskać na nie szybką odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group