Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla męża
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basia.kmi
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 53

PostWysłany: Czw 6 Sie 2020, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest takim dużym dzieckiem jak mój, to myślę, że zabranie go na gokart sprawi mu bardzo dużo frajdy Very Happy. Mój się bardzo ucieszył jak mógł pojeździć z chłopakami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sob 8 Sie 2020, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakieś ciekawe ubrania? W sieci można znaleźć wiele oryginalnych propozycji. Moim zdaniem świetnie prezentuje się między innymi taka bluza marki Pitbull: https://www.fightershop.com.pl/12696-bluza-pit-bull-fight-club-2019-czarna. Na pewno spodobałaby się mojemu mężowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regina112
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 63

PostWysłany: Czw 20 Maj 2021, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wasz mąż interesuje się stolarstwem i chcielibyście spełnić marzenie o zakupie grubościówki o której marzą majsterkowicze to myślę, że będzie zachwycony. Może na początek wybierzcie coś używanego? Myślę, że grubościówki do drewna używane będą dobrym pomysłem, gdyż mąż upewni się czy widzi się w tej branży, a wy nie wydacie dużej ilości gotówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
allen.howell
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon 21 Cze 2021, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałam właśnie, aby kupić mojemu chłopakowi jakieś ubrania, zwłaszcza na sezon letni. Zależy mi na czymś, co będzie wygodne, ale też stylowe. Znajoma poleciła mi sprawdzić ten sklep https://e-spodnie.pl/produkty/spodnie,2,23778, gdzie dostępne są spodnie bawełniane męskie. Muszę przeglądnąć dostępne tam produkty, bo może zdecyduję się kupić mu jakieś materiałowe spodnie. Na lato powinny sprawdzić się idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Wto 26 Paź 2021, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie, to ja zawsze prezent staram się dobrać do zainteresowań konkretnej osoby. Ostatnio dla mojego męża zamówiłam kilka książek https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/diuna-kroniki-diuny-tom-1-frank-herbert które udało mi się znaleźć na stronie tej księgarni. Polecam wam tam zerknąć, jeżeli też zastanawiacie się nad jakimś prezentem dla waszych bliskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gajewska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pon 1 Lis 2021, 0:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój fanatyk gier zażyczył sobie nowe słuchawki bo mu się popsuły. W sklepie pan doradził mi te Genesis Selen 400. Z dużymi , miękkimi nausznikami. Damian takie wlasie lubi więc prezent trafiony w 100 %
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 25 Maj 2022, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam kupować prezenty dla męża i w tym roku dostał ode mnie alkomat, który udało mi się kupić w atrakcyjnej cenie na stronie https://neomaniak.pl/alkomaty.html Ogólnie alkomaty u nich są warte uwagi, każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sob 28 Maj 2022, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałabym się rozwijać w kierunku fotografii. Myślę,żeby kupić drona, ponieważ wiem,że jest to marzenie również mojego męża. Co uważacie na ten temat http://www.chillitorun.pl/lifestyle/podstawowa-wiedza-o-dronach-gdzie-ja-zdobyc/ ? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie oraz porady,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pią 24 Cze 2022, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pią 24 Cze 2022, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group