Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Apteka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 7 Lip 2022, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Molly333 napisał:
Osoby starsze raczej wybiorą się stacjonarnie, wiem to po swoich dziadkach czy nawet rodzicach, którzy nie kupują leków przez internet. Dlatego przydatna jest ta promocja dla seniorów w DOZ, która obowiązuje właśnie w aptekach stacjonarnych.

Pisałam o tej promocji dla seniorów w DOZie już wcześniej, faktycznie - świetna okazja, bo seniorzy sporo mogą zaoszczędzić. I super, że ta promocja trwa już tak długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Pią 8 Lip 2022, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o apteki internetowe to nie ma w nich nic złego o ile są to sprawdzone marki posiadające wszelkie dopuszczenia. Na pewno ta witryna https://www.e-zikoapteka.pl/ jest pewnym miejscem na takie zakupy. Nie dość że mają sklep internetowy to jeszcze całą sieć aptek na terenie kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dedidaron48
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lip 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 11 Lip 2022, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co o tym uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Wto 12 Lip 2022, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apteka Galen ma bardzo dobrą ofertę. Znajdziecie u nich między innymi najróżniejsze preparaty: https://www.aptekagalen.pl/listerine-professional-gum-therapy-plyn-do-plukania-jamy-ustnej-250ml . A to wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach. Zdecydowanie warto zapoznać się bliżej z ich ofertą. Myślę, że będziecie z niej zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Promocja w doz ta dla seniorów to naprawdę spoko opcja bo leki z 20% zniżką to naprawdę wychodzi ok, moi dziadkowie też tam kupują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Sob 30 Lip 2022, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, moi dziadkowie już tylko w doz kupują, ta promocja naprawdę się opłaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A coś mi się obiło o uszy, że można w dozie dostać darmowe próbki wkładek z Teny. Wiecie coś może na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 26 Paź 2022, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, są rozłożone na standach w aptece, gdyby nie było możesz zawsze farmaceuty w dozie zapytać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Pią 28 Paź 2022, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeważnie jak ma się małe dzieci to często odwiedza się apteki ;p Moja przyjaciółka np tak ma, ale od jakiegoś czasu już jak mówiła to wszystko jest w porządku z jej córką. Bo w końcu po sanprobi ibs krople ustały bóle brzuszka i nie ma problemów z wypróżnianiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 9 Gru 2022, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, rozmawiałyśmy o dozie, ja sobie ostatnio w różnych aptekach porównałam ceny suplementów, które biorę regularnie i okazało się, że w dozie jest sporo taniej. Oni chyba nie podnieśli cen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group