Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki materac bedzie najlepszy dla wypoczynku
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Czw 25 Lip 2019, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także będziecie musieli kupić jakąś ciekawą pościel. Materac wiadomo jest najważniejszy, ale też będziecie musieli kupić pasującą do stylu waszej sypialni pościel. Zajrzyjcie sobie tu na ofertę sklepu internetowego https://dekorativa.pl Na pewno coś tu znajdziecie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materace to bardzo ważna rzecz w zdrowym i satysfakcjonującym śnie. Warto szukac wśród producentów, którzy mają produkty bardzo dobrej jakości jak chociażby https://senpo.pl/materace/ . Znajdziecie tam spory wybór różnych materacy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radusz
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszymi materacami do wypoczynku, są materace na wymiar. Sam mam w sypialni taki materac https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-130x200-cm-do-spania , który został ściśle dopasowany do mojej budowy ciała. Dzięki temu jest on bardzo wygodny i ma odpowiednią twardość. Zależnie od naszych preferencji w sprzedaży znaleźć można materace, które różnią się znacznie stopniem twardości oraz budową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
senger.turner
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2020
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2020, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór materaca jest ważną kwestią, musi zapewniać komfort i wygodę podczas wypoczynku. Sen ma działanie regeneracyjne, pozwala na naładowanie energii po długim dniu i na przygotowanie do kolejnego tygodnia.
_________________
zdrowy sen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia36
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2020
Posty: 10

PostWysłany: Wto 23 Cze 2020, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od osoby, jednym będzie bardziej pasował miękki materac innym twardy. Są też materace dwustronne, w których z jednej jest twardy a z drugiej np. średni. Polecam zajrzeć na stronę https://wszystkodospania.pl/ mają tam profesjonalne porady jak dobrać materac, a także sprzedają bardzo dobrej jakości, wygodne materace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marley07
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 10 Sie 2020, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materac musi być dopasowany do naszych potrzeb, tak aby wygodnie się na nim odpoczywało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agaa111
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sro 17 Mar 2021, 14:16    Temat postu: Materac Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam materac na materace i bardzo polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Sob 23 Lip 2022, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowania podstawa to dobry materac, abyśmy mogli się dobrze wyspać po trudnym dniu. Dlatego jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrze ocenianych modeli to na pewno warto zapoznać sie z ofertą FDM u których można znaleźć nie tylko różne wersje, ale także różne rozmiary m.in materac 160x200 gdzie świetnych propozycji po prostu nie brakuje, w tym oczywiście nasz zakup BURGOSS którego podstawa to pianka wysoko-elastyczna HR. Miła obsługa, terminowe realizacje. Pozdrawiam serdecznie i udanych poszukiwań oczywiście życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malina99
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 58

PostWysłany: Sro 27 Lip 2022, 6:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie bardzo sluzy materac fiki miki 160/80, wygodny, nie za miekki nie za twardy a w sam raz. mam go juz dluzszy czas i sie nie wygial, nie znieksztalcil. ogolnie super sie na nim spi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2022, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o materace to najlepiej będzie jak odwiedzisz witrynę https://hilding.pl/ bo to specjaliści z tego zakresu. Mają w ofercie materace wykonane z nowoczesnych materiałów które zapewniają spokojny i relaksujący sen. Są wytrzymałe i długo posłużą a dodatkowo możesz zakupić u nich także łóżko według swoich wytycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group