Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hotel Brochów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pylsien
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2018, 10:25    Temat postu: Hotel Brochów Odpowiedz z cytatem

Szukam sali na przyjęcie we Wrocławiu. Co myślicie o tej http://restauracjabrochow.pl ? Na zdjęciach wygląda fajnie. Byliście tam może? Jak z obsługą i zapleczem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HalinkaIII
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon 1 Paź 2018, 15:42    Temat postu: Brtochów Odpowiedz z cytatem

Była tam na przyjęciu w lipcu. Bardzo fajne miejsce z daleka od ruchu ulicznego. Miła i kompetentna obsługa. Co prawda był to tylko obiad i krótkie spotkacie, ale na prawdę urocze miejsce. Gdybym miała urządzać przyjęcie to tylko tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pylsien
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 13 Gru 2018, 13:52    Temat postu: Hotel Brochów Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za informacje, chyba się zdecyduję na Brochów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
o-krysia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 15

PostWysłany: Wto 18 Gru 2018, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Podepnę się pod temat i też mam pytanie o salę weselną we Wrocławiu... Mi się ta Restauracja Brochów nie do końca podoba, trochę nie mój styl. Zawsze mi się marzyło wesele w stylu klasycznym, bez udziwnianych dekoracji. Mam zatem pytanie czy znacie może Starą Garbarnię (podlinkuję na końcu posta)? Czy mogę od Was uzyskać jakieś opinie na jej temat? Jedzenie, miejsce do zabawy? Jeszcze nie zdążyłam pójść tam i dokładnie ją obejrzeć - robię narazie rozeznanie. Słyszałam, że jest tam kilka sal... Jestem też ciekawa opinii osób, które były tam na weselu, bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Stara Garbarnia - sale weselne dolny śląsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia980
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Wrz 2021
Posty: 12

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujesz pięknego miejsca na organizację wesela to koniecznie zajrzyj na stronę https://www.restauracjaadria.pl/. Jest to przepiękny obiekt o dużym zapleczu możliwości. Można tam nie tylko zorganizować wspaniałe wesele, przepiękna sala, pyszne jedzenie i malownicza okolica!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pon 3 Paź 2022, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo informacji o tym hotelu znajdziecie na https://www.gdziewesele.pl/restauracje/hotel-i-restauracja-brochow Aktualne opinie, cennik itp.
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group