Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kinematografia
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Sob 4 Paź 2008, 21:41    Temat postu: Kinematografia Odpowiedz z cytatem

Czyli temat o tym co oglądają Mężatki/przyszłe Mężatki Very Happy

co lubimy, jakie filmy oglądamy, jakich nie lubimy, co ostatnio obejrzałyśmy w kinie, na co się wybieramy, co polecamy itp. Wiecie o co chodzi oczko
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 4 Paź 2008, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matko boska, więcej tematów to się nie dało?
Shocked
Czekam na ulubione dowcipy, ulubione filiżanki do kawy i ulubione mydło w płynie do rąk o zapachu różanym, co najmniej top10 oczko
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Sob 4 Paź 2008, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślałam że może coś się zacznie dziać na forum, zamiast postów typu "no Very Happy" "aha" "ale super" itp itd......

przepraszam za próbę rozruszania tego miejsca Rolling Eyes
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 5 Paź 2008, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nana napisał:

przepraszam za próbę rozruszania tego miejsca Rolling Eyes

Spoko, ja zawsze jestem taka, że lekko ironizuję - nie bierz tego do siebie, bez urazy.

Możemy w końcu o filmach pogadać uśmiech Zwłaszcza że je lubię.

A jakie? Cóż, różne... od horrorów do czegoś ambitnego. Nie trawię komedii romantycznych i wszystkich w typie "Batman" albo "Spiderman" oczko
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 5 Paź 2008, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nana, nie przepraszaj uśmiech mnie samą ręka świerzbi i módlcie się, żebym z czymś nie wyskoczyła Twisted Evil

ja uwielbiam horrory i thrillery Twisted Evil "Egzorcystę" oglądałam już x razy, a w tym tygodniu leci kolejny raz i...też obejrzę. oglądałam ostatnio "REC" w kinie. nienajwyższych lotów, ale ciekawie zrobiony i szczerze się przyznam, że się przestraszyłam, choć mało który horror mnie rusza. uwielbiam "Zabójczą broń", "Gliniarza z Beverly Hills" i "Szkołę uwodzenia". i "Niebezpieczne związki". dużo by wymieniać, bo ja ogólnielubię oglądać dużo filmów. "Skinwalkiers" oglądałam, ale tylko dla mojego kochanego Jasona Behra lol i "Roswell" lubię, i "Buffy" lubię... ostatnio "Dr. House" mnie zachwycił lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 5 Paź 2008, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim idolem w kwestii horrorów jest Rob Zombie oczko Co prawda nie straszą ale mnie fascynują i bawią do łez... (chociaż Halloween ze względu na brak typowych dla Roba bohaterów nie był taki dobry)...

Japońskie horrory są najlepsze, ale po Klątwie 2 obejrzanej w marcu 2007 do tej pory mam czasem schizy, więc ograniczam się do dobrze znanego Ringu i Dark Water, które mnie już tak nie przerażają oczko

Z innych filmów to tak różnie - oglądam, co dobre i co akurat podleci.
Z tych ciężkawych filmów to Psy, Zły porucznik, Leon Zawodowiec.
Ale w zasadzie wymienianie tytułów nie ma sensu. Rzadko zdarza mi się obejrzeć naprawdę denny film bo chyba jakoś wyczuwam czego nie należy oglądać oczko poza tym czasem sama mam ochotę na jakieś niższych lotów telewizyjne produkcje w stylu "hazardzistka przepuszcza rodzinny majątek" albo "teściowa zazdrosna o syna zabija synową"... no wiecie oczko takie bzdety oczko

Z seriali dawniej Crime Story, ale już daaaawno go nie ma.
Jak byłam mała, moimi idolami byli MacGyver i Drużyna A.
No i wszelkie o policjantach - Gliniarz i prokurator na przykład.

Obecnie to tylko Dowody zbrodni, ale też już nie lecą. Zbieram kasę na większy dysk, coby sobie pościągać oczko


A i niezmiennie mogłabym oglądać wszystkie części Władcy Pierścieni.
Niestety, dobrych filmów fantasy robi się mało i przez brak ulubionego gatunku zadowalam się drugim w kolejności - horrorami i kryminałami uśmiech
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Nie 5 Paź 2008, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też byłam na [rec] w kinie i przez ostatnie 10minut filmu modliłam się żeby już się skończył bo byłam przerażona Shocked
Rob Zombie..... no cóż, specyficzy chłopak i bardziej działa na zmysł estetyczny niż na strach oczko
Asiatic Horrors kocham uwielbiam porządam!wykrzyknik Widziałaś Czerwone Pantofelki?? uśmiech wariacja na temat baśni Andersena pod tym samym tytułem oczko warto obejrzeć Very Happy

nieskromnie się przyznam że przez pewien czas moim ideałem mężczyzny był niejaki Pinhead Twisted Evil

obecnie nadrabiam zaległości w Bollywood uśmiech
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 5 Paź 2008, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nana napisał:

Rob Zombie..... no cóż, specyficzy chłopak i bardziej działa na zmysł estetyczny niż na strach oczko

Bo on taki jest oczko Moja matka zabrania mojej siostrze wchodzić do mojego pokoju gdy oglądam jego filmy lol

Nana napisał:
Asiatic Horrors kocham uwielbiam porządam!wykrzyknik Widziałaś Czerwone Pantofelki?? uśmiech wariacja na temat baśni Andersena pod tym samym tytułem oczko warto obejrzeć Very Happy

Nie widziałam, ale skoro mówisz że dobre, trzeba będzie sprawdzić uśmiech

Nana napisał:
obecnie nadrabiam zaległości w Bollywood uśmiech

A do tego nigdy się nie przekonałam... tzn. nie mam zdania bo nie oglądałam po prostu, ale jakoś nie przemogłam się żeby zobaczyć cokolwiek.
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Nie 5 Paź 2008, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się nie umiałam przekonać do bolly ale jak już obejrzałam jeden film to teraz mam w domu całą kolekcje Very Happy to jest inna kultura, inna mentalność, a co za tym idzie zupełnie inna konwencja w tworzeniu filmów. Trzeba się poprostu dobrze zapoznać z tym o co im tak naprawde chodzi a nie obejrzeć 10minut filmu i wyłączyć z nudów czy wyśmiać. Odstraszać mogą długości filmów które oscylują w granicach 3-4 godzin ale to też ma swój urok. Mój Chłop powiedział że jakby wyciąć z bolly wszystkie piosenki i sceny tańca to byłoby ok. A to właśnie cąły urok tych filmówwykrzyknik Nieziemskie choreografie, przepych strojów, tych wszystkich ozdób.... ahhhh warto obejrzeć chociaż jeden film żeby wyrobić sobie zdanie na ten temat oczko

Czerwone pantofelki nie wiem czy dostaniesz, bo to był dodatek kiedyś do serii Kino Grozy albo Horrory Świata.

A co do Zombiego to miałam przyjemność tylko z Domem 1000 Trupów/Domem 1000 Ciał jak kto woli [dodatek do CKM Twisted Evil ].
Natomiast jako muzyk Zombie jest dla mnie pewnego rodzaju guru bo tworzy zarówno muzykę jak i teledyski niesamowite!! Chociaż może się wydawać że to wszystko na jedno kopyto jest robione....
No i do tego jest nieziemsko przystojny Twisted Evil
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 5 Paź 2008, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nana napisał:

A co do Zombiego to miałam przyjemność tylko z Domem 1000 Trupów/Domem 1000 Ciał jak kto woli [dodatek do CKM Twisted Evil ].
Natomiast jako muzyk Zombie jest dla mnie pewnego rodzaju guru bo tworzy zarówno muzykę jak i teledyski niesamowite!! Chociaż może się wydawać że to wszystko na jedno kopyto jest robione....
No i do tego jest nieziemsko przystojny Twisted Evil

Ja uważam w ogóle, że nie powinien tworzyć muzyki bez obrazu. Bardzo lubię jego muzykę, ale tylko kiedy jest z obrazem - z teledyskiem czy filmem... Dom 1000 trupów był o tyle fajniejszy od Bękartów Diabła, że w tym drugim nie było ani jednego jego kawałka - a szkoda. Zombie jest świetny, bo tylko on trafia w moje popaprane poczucie humoru oczko
No i przystojny jest rzeczywiście Very Happy mmmm... oczko
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group