Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Remont starego domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anikaw
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2020
Posty: 20

PostWysłany: Pon 6 Lip 2020, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont to chyba najcięższe doświadczenie w moim życiu. Prawie 3 miesiące żyliśmy bez kuchni, w ciągłym kurzu, nieustannie ścierając pobielone od gipsu podłogi. Bardzo się cieszę, że ten niemal niekończący się etap mamy już za sobą. Teraz już skręcamy ostatnie meble pokojowe i mieszkanie w końcu jest skończone. Powodzenia dla wszystkich, którzy dopiero startują z remontem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Lip 2020, 6:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem na remont jest również zakup nowych lamp. Osobiście mogę wam polecić ten sklep https://www.lights.com.pl/Kinkiety-249k/ . Sam zamawiałem u nich kinkiety i muszę wam powiedzieć, że prezentują się one naprawdę dobrze. Nie spodziewałem się tak świetnej jakości jak za taką cenę. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym, ponieważ lepszej okazji nie znajdziecie!
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vlad_smirnov
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2020
Posty: 38

PostWysłany: Nie 26 Lip 2020, 19:12    Temat postu: Sufity napinane Odpowiedz z cytatem

zainstalowałam sobie w pokoju dziecka sufity napinane gwiaździste niebo, zamawiałam u firmy MIRROR w Katowicach, można tu zobaczyć przykład (mam nadzieję, że to nie będzie potraktowano przez administratora w zły sposób https://dobresufity.pl/
Wygląda super, dziecku też podoba się icon_lol.gif icon_lol.gif Firma ułożyła dla nas nawet Drogę Mleczną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radek_s
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Nie 26 Lip 2020, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AnnMa napisał:
Chcemy z mężem wymienić meble w kuchni. Są to meble jeszcze po mojej babci. Z jednej strony jest mi ich szkoda, a z drugiej już nie mogę na nie patrzeć, chciałabym mieć nowoczesną i piękną kuchnię. Czy ktoś mógłby polecić jakieś fajne i niedrogie meble kuchenne kielce?


Warto przejechać się kilka km i być może dużo taniej skorzystać z wyjątkowej jakości. Monada-Meble to bowiem wysokiej jakości kuchnie na wymiar Mielec i okolice
_________________
Monada-Meble meble na wymiar Mielec (Tuszów Narodowy), 39-332 Tuszów Narodowy. Telefon: +48 783 962 744
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 4 Paź 2020, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak docieplanie hal i magazynów można robić metodą natryskową pianą poliuretanową https://www.tech-spray.eu/oferta/hale-przemyslowe-produkcyjne/ tak również przy użyciu tej piany można docieplić dom, strych etc. Wiem z opowiadań znajomych, że to się faktycznie sprawdza i nie jest drogie. Na pewno jest to tańsza inwestycja niż gdyby chciało się ocieplać wełną mineralną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Wto 6 Paź 2020, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, a wiecie może, gdzie uda mi sie kupić ozdobne poduszki z letnim wzornictwem? Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu takich poduszek i szukam naprawdę konkretnej oferty. Polecicie coś ciekawego? Wczoraj w internecie znalazłem taki link https://nija-store.com/pl/blog/tropical-garden-i-letnie-wzornictwo-b8.html . Może warto się zdecydować na coś zawartego na tej stronie? Dajcie znać, dzięki za pomoc!
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Makaro
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zabytek, to pewnie konserwator będzie miał coś do powiedzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anikaw
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2020
Posty: 20

PostWysłany: Pon 12 Paź 2020, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak to w praktyce jest z konserwatorem? Mocno ingeruje czy to raczej formalność - pieczątka i po sprawie? Dopiero planujemy zaczynać remont starego domu i przyznam, że jestem zielona w tych sprawach ... A zaczęłam oczywiście od końca wybierając meble pokojowe, wyposażenie i kolor ścian w kuchni. Czarno to widzę ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olena1
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon 12 Paź 2020, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzice szykują się do remontu mieszkania, a ja szukam ciekawych rozwiązań. Mamie zawsze się marzył kominek i chyba jest nadzieja by jej marzenie spełnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pwlk
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pią 16 Paź 2020, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostając w temacie remontu, marzy mi się ceglana podłoga w domu. Gdzie radzilibyście położyć płytki z cegły na podłogę, żeby było praktycznie a przy okazji oryginalnie? Póki co zastanawiamy się nad holem, ale nie wykluczamy cegły np. przed wejściem do domu czy na tarasie. Co myślicie? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 8 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group