Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Remont starego domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Pią 28 Sty 2022, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont starego domu jest na pewno trudniejszym zajęciem niż aranżacja zupełnie nowego w stanie deweloperskim. Stare domy mają często "dusze", a co za tym idzie, nie można tam postawić byle jakich mebli czy akcesoriów. My z mężem, odziedziczyliśmy właśnie taki stary dom i po jego remoncie, przyszedł czas na aranżację. Wszystko szło gładko, ale brakowało mi tzw. kropki nad i. Okazały się nią specjalnie zaprojektowane przez szklarza z Wrocławia https://www.panszklarz.net.pl/ lustra. Muszę przyznać, że wyszło to świetnie mimo, że na początku nie byłam entuzjastką tego pomysłu. Teraz jednak polecam, każdemu, kto szuka niebanalnych dodatków do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 30 Sty 2022, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pomagałam w remoncie domu mojej babci. Muszę przyznać, że momentami było bardzo ciężko i wręcz traciłam nadzieję, że ten remont kiedyś dobiegnie końca. Najbardziej się ucieszyłam, gdy mogliśmy przejść do wypełniania pomieszczeń nowymi meblami. Zdecydowaliśmy się na zakup wszystkich mebli z tego sklepu internetowego: https://www.ordesign.pl/c/komody-i-witryny,109. Dostaliśmy bez problemu wszystko na czym nam zależało, polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 2 Lut 2022, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest kwestią pieniędzy. Jeśli się je tylko posiada, to żaden problem by przeprowadzić remont starego czy nowego domu. A możliwości jest teraz bardzo dużo, jak choćby lamele dekoracyjne czy fantazyjne i nowoczesne tapety https://4wall.pl/12_tapety-na-sciane Ważne, aby szukać materiału w dobrej jakości, by nam służył wiele lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 8 Lut 2022, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas remont jak i renowacja została wykonana przez firmę https://www.margrec.eu/ i powiem wam szczerze, że jestem bardzo zadowolona z efektów końcowych. Nie sądziłam, że renowacja zdziała takie cuda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Sro 9 Lut 2022, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem sobie mieszkanie na rynku wtórnym i własnie zacząłem je remontować i niestety zaczęły sie pokazywać różni niechciani lokatorzy więc od razu zamówiłem karaluchy prusaki zwalczanie Gdańsk poniewaz jak dla mnie oni są najlepsi już przy wcześniejszym mieszkaniu korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Pią 11 Lut 2022, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem zdecydowanie bardziej opłaca się kupić nowy dom niż remontować stary.


____________________
projektowe biura warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 16 Lut 2022, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to takie proste - myślę że dobrze jest zacząć od wizyty w tym domu z budowlańcem lub architektem, który oceni zdatność instalacji oraz konstrukcję dachu. Zanim nie będzie wiadomo na czym się stoi z ogrzewaniem, kanalizacją, wodą i prądem, a także stanem dachu, nie można planować jakichkolwiek dalszych działań, żeby za chwilę nie kuc świeżo wyremontowanej np.łazienki lub zrywać pięknej nowej podłogi albo żeby się nie okazało że nowe panele słoneczne są za ciężkie dla nadgryzionego zębem czasu dachu. Jeśli wszystko działa i nie wymaga zmian, wtedy będzie czas na kosmetykę. Ale z doświadczenia wynika że 60 lat to dobry moment na gruntowną wymianę instalacji.
Pozwole sobie dac namiar na dobrą ekipę remontową:
https://adrem.org.pl/uslugi/remonty-ursynow/

Powinni poradzić sobie z wyremontowaniem nawet starszego domu. Dzialają w Warszawie oraz okolicach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1278

PostWysłany: Czw 17 Lut 2022, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście w trakcie remontu? Według mnie jest to odpowiedni moment na wymianę starych mebli. Polecam Wam fotel młodzieżowy , jest to strona na której znajdziecie wiele modeli foteli, jestem przekonany że każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michel.hirthe
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 1
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sro 23 Lut 2022, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno skończyłam przeprowadzać remont naszego domu. Musieliśmy przede wszystkim skupić się na usunięciu wilgoci, ponieważ mieliśmy z nią duży problem. Na szczęście zajęli się tym odpowiedni fachowcy.
_________________
likwidacja wilgoci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Nie 27 Lut 2022, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też budowa trwa. Obstawiamy, że do czerwca będziemy już na swoim co mnie bardzo cieszy. Mąż mi dał zielone światło na poszukiwanie kominka do domu. Przejrzałam kilka ofert i powiem szczerze, że najbardziej podoba mi się oferta firmy Ignif - www.ignif.com/kasety-kominkowe/ Jest to producent kominków ze stalo. Są nowoczesne i eleganckie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 16 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group