Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Remont starego domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 27 Kwi 2023, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak wy... - ale ja też lubię przed remontem troszkę przyjrzeć się poradnikom typu https://www.drutpol.com.pl/2023/03/plytki-lastryko-nowe-oblicze-piekna/ . W ten sposób mogę lepiej zapoznać się z tym co jest z danych artykułów wykończeniowych na czasie? Co warto kupić i dlaczego? Takie rzeczy warto wiedzieć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2023, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieliście już może okazję postawić na taki zakup jak farba czarny mat do metalu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2023, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz kupić tynki maszynowe i nie wiesz gdzie go zamówić, to z tego co widzę możesz go dostać na tej stronie sklepu baumit.pl . Zajrzyj do nich w wolnej chwili, a może zdecydujesz się na zamówienie. Daj znać, co myślisz o tej propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Sro 10 Maj 2023, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co zwracaliście największą uwage podczas aranżacji pokoju Waszego dziecka? Polecam Wam sprawdzić stronę fototapety tappy.pl , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat aranżacji pokoju dziecięcego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
MartynaMic
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 42

PostWysłany: Sro 10 Maj 2023, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważna jest tez wentylacja https://www.budownictwo.org/artykuly/szczegoly/69178_wentylacja-w-domu-najwazniejsze-informacje zwłaszcza jak ktoś ma ogrzewanie na węgiel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prosta
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Pią 12 Maj 2023, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dom jest taki faktycznie stary, to chyba ciężko jest dobrać drzwi. Kiedyś czytałam, że drzwi wewnętrzne w Olsztynie https://dar-drzwi.pl/ można kupić nawet do starych framug. Czy to prawda, że w Dar Drzwi i Okien mają tak dobrych montażystów? W sumie to by cieszyło, kiedy miałby człowiek większy wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Pon 15 Maj 2023, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz firmy która może ci dostarczyć niezbędne materiały budowane do budowy dachu lub go wykona to odwiedź witrynę https://dachistrych.pl/oferta-handlowa/ Oni mają lata doświadczeń i dostęp do najlepszych producentów. Na pewno dzięki temu twój dach wytrzyma wiele lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elchaig
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lis 2019
Posty: 13

PostWysłany: Wto 16 Maj 2023, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako elektryk Śląsk https://www.elektrykslask.pl/ dbam o terminowość i solidność wykonania prac. Zawsze dotrzymuję ustalonych terminów i zapewniam rzetelną realizację zleceń. Moim celem jest zapewnienie Ci pełnej satysfakcji i zaufania.

W mojej pracy jako elektryk Śląsk, kładę duży nacisk na bezpieczeństwo. Przestrzegam najwyższych standardów bezpieczeństwa, stosując się do obowiązujących przepisów i norm branżowych. Moje instalacje elektryczne są wykonane z najwyższą starannością, aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo.

Dodatkowo, oferuję usługi związane z optymalizacją zużycia energii. Pomogę Ci w zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań, takich jak oświetlenie LED, panele słoneczne czy inteligentne sterowanie energetyczne. Dzięki temu, możesz obniżyć koszty energii i przyczynić się do ochrony środowiska.

Współpraca ze mną jako elektrykiem Śląsk to gwarancja profesjonalnego podejścia, wysokiej jakości usług i konkurencyjnych cen. Cenię sobie długotrwałe relacje z klientami i dążę do budowania zaufania poprzez uczciwość i transparentność.

Jeśli potrzebujesz usług elektrycznych od doświadczonego i zaangażowanego elektryka w Katowicach, jestem gotowy, by Ci pomóc. Skontaktuj się ze mną, aby omówić swoje potrzeby i uzyskać więcej informacji na temat moich usług. Razem stworzymy rozwiązania elektryczne, które spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią Ci pełne zadowolenie.


Jako zaufany elektryk Śląsk, moje usługi obejmują szeroki zakres działań, które spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią Ci pełne zadowolenie.

Jako elektryk Śląsk, specjalizuję się w projektowaniu, instalacji i konserwacji systemów elektrycznych. Oferuję kompleksowe rozwiązania dla różnych typów obiektów, w tym domów, biur, sklepów, restauracji i obiektów przemysłowych.

Moje usługi obejmują montaż i naprawę instalacji elektrycznych, wymianę przewodów, instalację oświetlenia, gniazdek elektrycznych, systemów zabezpieczeń, systemów automatyki oraz integrację inteligentnych rozwiązań do sterowania oświetleniem i urządzeniami elektrycznymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sob 20 Maj 2023, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że mogą wam się przydać informacje takie jak [url=https://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-porady-dotyczace-aranzacji/dowiedz-się-jak-namalować-idealnie-proste-pasy]jak równo przykleić taśmę malarską[/url] Ogólnie sama będę chciała kupić jakieś farby w najbliższym czasie, ponieważ planujemy pomalować salon na jakiś ładny kolor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 22 Maj 2023, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jak co, ale bez porządnych narzędzi to ani rusz. Powinniście zwrócić uwagę na ofertę https://styro24.pl/stalco-m-19/ To właśnie tutaj znajdziecie profesjonalne narzędzia budowlane cenionej marki Stalco. Mam nadzieję, że coś wam wpadnie w oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następny
Strona 25 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group