Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gadżety erotyczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 12:07    Temat postu: Gadżety erotyczne Odpowiedz z cytatem

Cześć, zastanawiam sie nad zakupem kilku gadżetów erotycznych. Chciałbym Was zapytać o poradę, z jakiego sklepu warto skorzystać i dlaczego ? Czy korzystacie w Waszej sypialni z jakiś zabawek erotycznych ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem gadżety erotyczne wprowadzają do sypialni nieco urozmaicenia, takie jest moje zdanie. Jeżeli planujesz zakup jakiś produktów, to zwróć przede wszystkim uwagę na jakość. To moim zdaniem najważniejszy czynnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakiego sklepu Ty korzystasz ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zakupiłem kilka zabawek korzystając ze strony http://xn--wiat-bdsm-u1b.pl/ . Znajdziesz również na niej porady i informacje o BDSM. Jestem zadowolony z ich produktów, bardzo dobra jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo rozmawiam o tym z żoną, dzięki za poradę. Pozniej przejrzę ich oferte i razem wybierzemy coś do naszej sypialni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonnie.boyle
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2021
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 8 Sty 2021, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo częstym wyborem jest realistyczny wibrator z przyssawką https://www.area69.pl/realistyczny-wibrator-na-przyssawce. Jest wyjątkowo delikatny, a w dotyku zupełnie przypomina prawdziwą skórę. Taki gadżet można przymocować do dowolnej płaskiej powierzchni, dzięki czemu przy jego wykorzystaniu nie ma konieczności używania rąk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anik
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pon 11 Sty 2021, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystamy i to chętnie, wszystko jest dla ludzi uśmiech. Mamy kilka fajnych zabawę i dla mnie i dla męża, co niesamowicie urozmaica nasze pozycie małżeńskie. Gadżety erotyczne kupiliśmy w sklepie internetowym gorlen.pl https://gorlen.pl/ i bardzo go polecam, bo mają rozbudowaną, kompleksową ofert ę, dobre ceny, no i świetnej jakości produkty z różnych kategorii. Kupiłam tam kiedyś swój pierwszy wibrator, hahaha, działa super. Ogólnie mają tam np. kulki gejszy, różnego rodzaju olejki do masażów, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Pon 7 Lut 2022, 2:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś nie byłam przekonana do gadżetów erotycznych ale stwierdziłam z czasem że jednak są one świetną metodą na wygranie z nudą w łóżku. A co do tego gdzie kupować takie zabawki to na pewno warto w internetowych sklepach jak https://sexshop112.pl/130-strapon-dla-kobiet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Sro 23 Lut 2022, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto! My z mężem mamy kilka takich gadżetów, korzystamy często. Ale w sumie dopiero jak znaleźliśmy najlepszą metodę antykoncepcji i czujemy, że w łóżku możemy sobie pozwolić na więcej. Mówię o tabletkach, biorę drovelis, bardzo skuteczne i nie wpływają na metabolizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2022, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesują cię erotyczne gierki to myślę że spodoba ci się strona https://www.erotino.pl/blog/porady/bdsm-co-to-takiego gdzie dowiesz się wszystkiego na temat BDSM. Jakby tego było mało masz od razu dostęp do sklepu online gdzie zakupisz takie zabawki z dyskretną dostawą do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group