Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Późny urlop
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2018, 21:49    Temat postu: Późny urlop Odpowiedz z cytatem

Tegoroczne urlopowanie dopiero przede mną. Nigdy go tak późno nie spędzałam, a w tym roku z natłoku pracy w okresie letnim nie mogłam sobie pozwolić na wolne. Czuję się zagubiona i nie mam pojęcia gdzie mogłaby się wybrać by miło spędzić czas i załapać choć troszkę słonka. Czy możecie mi coś polecić z własnego doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danka111222
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 23 Wrz 2018, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli lubisz przygode i chcesz zobaczyć kawałek innego świata,niż europejskie kurorty to polecam Iran.Moi znajomi byli w Iranie dwa lata temu i tak ciekawie opowiadali o tym kraju,że też zamarzyła mi się taka wyprawa.Na razie to tylko plany,ale mam nadzieję,że w końcu uda mi się je zrealizować
_________________
uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vera90
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 14

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Iran to dość egzotyczna podróż uśmiech Chociaż teraz to chyba najlepszy moment, bo latem to raczej temperatury nie dla przeciętnego europejczyka, a teraz na pewno dużo chłodniej (ale i tak cieplej niż to co mamy za oknem). Kiedyś patrzałam na objazdówkę po Iranie na stronie Wytwórni Wypraw i program był bardzo fajny. Pewnie w tym roku nadal maja w ofercie, więc może Ci się spodoba ich program. Sama oceń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2018, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście mają taką ofertę w swej ofercie. Jej plan jest jak dla mnie znakomicie rozpisany. Niestety nie znam tego biura, a ty Vera90 podróżowałaś kiedyś z nimi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vera90
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sob 29 Wrz 2018, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mawi napisał:
Rzeczywiście mają taką ofertę w swej ofercie. Jej plan jest jak dla mnie znakomicie rozpisany. Niestety nie znam tego biura, a ty Vera90 podróżowałaś kiedyś z nimi?

Tak. Bardzo fajne biuro. Dość fajne wycieczki w ofercie mają, same objazdówki. Jak chcesz dużo zobaczyć to śmiało możesz z nimi jechać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 1 Paź 2018, 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne rady dajecie uśmiech Ja z kolei sama lubię ustalać i planowac podróże. No i w ten sposób w ostatni weekend trafiłam do tego SPA koło Torunia uśmiech było cudownie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vera90
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 14

PostWysłany: Pon 26 Lis 2018, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sulas wszystko zależy gdzie chce się pojechać. Jak my jedziemy gdzieś w Polskę, to też wszystko sami organizujemy. Tez tam, gdzie można tanio dostać sie samolotem, to też czasami lecimy samodzielnie. Frajda jest niesamowita. Ale czasami człowiek nie chce sobie głowy zaprzątać takimi rzeczami i wtedy biuro jest lepszym rozwiązaniem. Tak samo jak podróż do takiego kraju jak Iran. Wolę jechać ze sprawdzonym biurem, jakim jest Wytwórnia Wypraw, niż samodzielnie. Nawet jak to jest bezpieczne miejsce, to i tak lepiej jest w grupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 15 Sty 2019, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto się wybrać gdzieś nad morze ? W mojej opinii najlepsze SPA nad morzem to hotel Stary Dziwnów https://www.starydziwnow.pl/ Profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie, a zwłaszcza obfite śniadanie. Największym plusem są oczywiście różne atrakcje, takie jak basen, sauna czy same zabiegi pielęgnacyjne. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Wto 26 Lut 2019, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak urlop latem, ale ja też zwykle nie mogę sobie na to pozwolić, a z kolei zagraniczne wczasy to kosztowna sprawa. Nieco ratuje mnie to, że moim hobby jest zwiedzanie i fotografowanie zabytków, a to mogę robić równie dobrze jesienią o ile pogoda w miarę sprzyja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 28 Kwi 2019, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku będę organizować wyjazd dla dwóch rodzin, cieżko będzie oprowadzać taka grupe wiec pomyślałam o urządzeniu jakim dysponuje w ofercie firma https://systemtourguide.com/ jest to świetne urządzenie na wycieczki z pilotarzem. Każdy z uczestników będzie mnie świetnie słyszeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group