Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Uporczywy ból z tyłu głowy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2018, 6:22    Temat postu: Uporczywy ból z tyłu głowy Odpowiedz z cytatem

Witam uśmiech
Być moze któraś z Was wie co mi jest, nie chce jeszcze udać sie do lekarza bo byc moze to błachostka.
Otóż od ok. roku boli mnie strasznie tył głowy, jakbym odczuwała coś w rodzaju uciskania nie jest to spowodowane niskim ciśnieniem bo popijam kawe dosyc czesto.
Jakimś strasznym wysilkiem tez nie, bo staram sie nie forsowac oczko
Takze nie mam pojecia co mi dolega.
Trochę sie boje to fakt, ale pocieszam sie tym ze pewnie to normalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2018, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy przypadkiem nie wynika to u Ciebie z problemów z ciśnieniem? Przyczyną bólu z tyłu głowy może być również nagłe wahanie ciśnienia w naczyniach krwionośnych, niskie ciśnienie bądź nadciśnienie. Takie objawy wymagają diagnostyki i ustabilizowania stanu chorego, ponieważ nieleczone mogą przynieść groźne konsekwencje. Polecam zrobić sobie badanie ciśnieniomierzem, najlepiej kiedy głowa Cię boli.

Ale tak naprawdę powodów może być bardzo wiele:
https://zdrowie.tvn.pl/a/silny-bol-z-tylu-glowy-co-moze-byc-jego-przyczyna-czy-jest-niebezpieczny

Jak stres czy problemy z kręgosłupem.

Jeśli jest to częste to najsensowniej byłoby po prostu wybrać się z tym bólem do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karcia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2018
Posty: 14

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2018, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na Twoim miejscu jednak wybrałabym się do lekarza, najlepiej zacząć działać od razu, lepiej zapobiegać niż leczyć. Sądzę, że powinnaś wybrać się do solidnej kliniki, by zbadać problem pod wieloma względami. Ja osobiście preferuję Sport-Klinikę: https://www.sport-klinika.pl/zespol/
Super klinika, na pewno pomogą Ci zwyciężyć Twój problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 3 Gru 2018, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli często odczuwasz ból głowy powinnaś się zastanowić czy nie masz za wysokiego ciśnienia. Szczególnie jest to właśnie dokuczliwe w potylicy. Powinnaś zaopatrzyć się w ciśnieniomierz. Widziałam wiele modeli na doz.pl https://www.doz.pl/apteka/k266-Cisnieniomierze?c_a=1 w dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daria_kol
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 4 Gru 2018, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idź do lekarza! Natychmiastowo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zuzkazz25
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 9

PostWysłany: Sro 16 Sty 2019, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też polecałabym wybrać się do lekarza, szczególnie jeśli ból trwa już tak długo.
_________________
esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 17 Sty 2019, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli od rok męczy Cię taki ból to wcale to nie jest błachostka. Ja nie szukałbym porad w internecie i udał się bezpośrednio do lekarza. Najlepsza możliwa pomoc jaką możesz otrzymać w tym momencie.
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Nie 22 Wrz 2019, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto tez zrobic sobie takie kompleksowe badania profilaktyczne, moze to z powodu jakis niedoborow? wiem ze w laboratorium diagnostyka maja dobra oferte na te komplety badan, zajrzyj sobie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Nie 29 Wrz 2019, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jakie badania robilas ale jesli zaden lekarz nie byl w stanie ci pomoc to powinnas isc szukac pomocy u innych. Ja jak sie zle czulam i szukalam pomocy w internecie wyczytalam ze moge miec swinska grype https://tantumverde.pl/blog/swinska-grypa-objawy-przyczyny-czy-jest-niebezpieczna 2 lekarzy mnie wysmialo i stwierdzalo zwykla grype ale ja sie nie dalam splawic. Poszlam do kolejnego a ten potwierdzil to co myslalam i skierowal na szpital bo juz bylam w bardzo zlym stanie.. nie mozna odpuszczac.. jesli nie wiesz co ci jest to szukaj pomocy nawet u 10 specjalistow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Nie 31 Maj 2020, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może mieć coś wspólnego z ciśnieniem... Jeśli nie masz w domu ciśnieniomierza to kup sobie jakiś z Diagnostic i kontroluj każdego dnia wynik. Ciśnieniomierz zawsze się przyda, więc nie ma co odwlekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group