Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dom seniora
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Wto 18 Sie 2020, 22:02    Temat postu: Dom seniora Odpowiedz z cytatem

Poszukuję dobrego domu seniora dla mojej babci - niestety nikt z rodziny nie moze pozwolic sobie na calodobowa opieke nad nia ze wzgledu na pracę. Moze tak Dom Seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu/ ? W sumie to niedaleko mojego miejsca zamieszkania bo w Piotrkowie Kujawskim nieopodal Inowroclawia. Widzę ,że budynek jest dobrze wyposazony a personel specjalnie wyszkolony do opieki nad starszymi. Co wiecej, na stronie mozna wyczytac ze czesto organizuja seniorom ciekawe zajecia, co myslicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o leki dla seniorów to polecam zakupy w dozie. Teraz mają super promocję dla seniorów - w godzinach 8-12 mogą oni kupić swoje leki 20% taniej. Uważam, że to super opcja i warto oszczędzać na każdym kroku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 29 Sie 2021, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ciekawa opcja. Moim zdaniem każdy powinien kupować w miejscu, które mu najbardziej odpowiada. Akurat na stronie https://ktomalek.pl/pozostale-leki-stosowane-w-chorobach-ukladu-miesniowo-szkieletowego/k-1816/1 znajdziecie informacje na temat dostępności Waszych leków, więc warto tam zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borer.prudence
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Bytom

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mojej babci wybrałam najlepsze miejsce jakie mogłam. Ma swój pokój i dużo zajęć dla starszych osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom opieki który chcemy wybrać dla babci to https://www.wiejskieklimaty.net/o-nas/
Czujemy że jest tam sprzyjający klimat naszym oczekiwaniom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że jest coraz więcej dobrych domów opieki - sama opiekuję się babcią i póki jestem w stanie, robię to samodzielnie, ale może się zdarzyć, że kiedyś babcia zamieszka w domu opieki i wtedy będę dla niej szukać najlepszego. W tym momencie największy problem jest z babci apetytem, ale kupuję dla niej w DOZie nutridrinki Fresubin i one są ratunkiem w takiej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Nie 21 Lis 2021, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O seniorów naprawdę trzeba dbać, mój dziadek miał ogromne problemy z apetytem ale właśnie fresubin bardzo nam pomagał, kiedyś regularnie teraz kupujemy raz na jakiś czas kiedy ma gorszy czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 20 Gru 2021, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samodzielna opieka nad starszą osobą byłaby z pewnością całkiem sporym wyzwaniem. Dlatego czasami naprawdę warto pomyśleć o miejscach, takich jak dom opieki Wałbrzych https://www.rezydencja-senioralna.pl/dom-opieki-seniora-walbrzych.html. W końcu taka placówka kompleksowo zaopiekuje się waszym seniorem i zadba o jego potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Wto 29 Lis 2022, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wykupujecie leki dla seniorów czy nawet dla siebie to warto zajrzeć do apteki DOZ, oni mają dobre ceny na leki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Sob 28 Sty 2023, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ważne kwestie, bo chodzi przecież o bliskie osoby, którymi ktoś musi się zaopiekować. Na stronie https://lipowyzakatek.com/oferta/ widziałem informacje na temat oferty jednego z domu seniora. Jakie macie zdanie na temat tej formy opieki nad osobami starszymi? Warto wziąć taką opcję pod uwagę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group