Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala na wesele
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilan
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 23

PostWysłany: Czw 12 Mar 2020, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://grand-house.pl/restauracja/ restauracja w Mogilanach koło Krakowa w sam raz na kameralne wesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erdman.miller
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 12 Mar 2020, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę polecić Gościniec Pod Brzozami. Jest to hotel i restauracja zajmująca się między innymi organizacją imprez okolicznościowych. Byłem tam i naprawdę bardzo mi się to miejsce podobało.
_________________
imprezy okolicznościowe poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2020, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Paniówkach jest przepiękny hotel - Biały Dom. Można zarezerwować jedną z sal na wesele. Nie wiem jak teraz z terminami, ale warto sprawdzić. Pyszne jedzenie, bardzo pomocna obsługa i cudowna zabawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lukasz22
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Kwi 2020
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2020, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukalibyście zestawienia ładnych/fotogenicznych miejsc na organizacje przyjęcia to zrobiliśmy jakiś czas temu takie zestawienie na naszej stronie. Jak macie ochotę to zapraszam:

https://www.lmfoto.pl/blog/2018/05/najpiekniejsze-miejsca-na-przyjecie-slubne-w-polsce/

Oczywiście nie ma tutaj bardzo dokładnych opisów jak wygląda impreza w danym miejscu, ale myślę, że będziecie mogli znaleźć swoją stylistyke i pooglądać różne sale w jednym miejscu.
_________________
Pałac Goetza w Brzesku - eleganckie wesesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2020, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie tak! Akurat teraz nie powinniście mieć jednak większego problemu ze znalezieniem odpowiedniej sali dla siebie. Grunt to podejśc do tego tematu w sposób racjonalny. Ja czuję, że decydując się na wesele w Hotelu Magellan będziecie w stanie przeżyć niesamowicie ten dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 10:27    Temat postu: Sala na Śląsku Odpowiedz z cytatem

Na Śląsku jest Hotel Biały Dom mają piękne sale, sama planuje swoje wesele zorganizować w ich sali lustrzanej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon 12 Paź 2020, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem akurat ze Śląska a z Lublina i to tutaj szukam miejsca na wesele a w zasadzie już znalazłam dokładnie tutaj ,,Dworek Arkadia''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Pią 27 Lis 2020, 10:41    Temat postu: Sala weselna Odpowiedz z cytatem

Piękne sale są w Hotelu Biały Dom w Czerwionce mi szczególnie do gustu przypadła kryształowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 30 Lis 2020, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo ważna jest ładna sala weselna. W końcu to tam odbywać się bedzie cała impreza. Szukałam fajnych miejsc pod Warszawą i trafiłam tutaj https://www.willazagorze.pl/news/163/106/PROMOCJA-WESELNA-2020-WESELE-POD-WARSZAWa-W-SUPER-CENIE-SALA-WESELNA-POD-WARSZAWa-DO-10-TANIEJ.html na ciekawą promocję jeżeli chodzi o wesela. Warto by było skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mdietrich
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 19 Sty 2021, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzę o weselu na świeżym powietrzu, a Wy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group