Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala na wesele
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olga33
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 4 Wrz 2019, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani pomóżcie. Ja mam wesele w Łodzi. Sale mam zarezerwowana, ale musze jeszcze kilkunastu gosciom zapewnic nocleg. Slyszałam od kilku osób ze warto w http://hostel.umed.pl . Blisko sali weselnej, fajne ceny, świetna obsługa . Jeszcze przed moim weselem maja wprowadzic mozliwosc zamowienia cateringu dla grup powyzej 5 osob
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilecik
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 18 Wrz 2019, 17:52    Temat postu: sala obok stolicy Odpowiedz z cytatem

Jeżeli któraś z was szuka sali w okolicy stolicy to polecam jak najbardziej Sale polna róża Duży plus za malownicze położenie tej Sali. Z daleka od betonowej Warszawy W okół cisza i spokój . Bez problemowy kontakt z właścicielami . Bardzo byli zorganizowani . Menu dopasowane do gości imprezy. I do tego bardzo pysznie i zdrowo. Polna Róża to dobry wybór dla organizatora i dla gości https://www.polnaroza.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabrielaela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 36

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całego serca polecam ślub w Hotelu Łysoń w Inwałdzie. To również ekskluzywny hotel położony obok atrakcji w kompleksie Inwałd Park.
Byłam osobiście tam, na ślubie kuzyna. Wesele wspominam jako jedno z piękniejszych, w których brałam udział. Urzekły mnie piękne filary na sali, kryształowe żyrandole warszawa pierwsza klasa!
Cały wystrój lokalu zachęca do wrócenia tam i skorzystania również z hotelu jak i parku miniatur oraz dinozaurów Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madelineee
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na Starą Garbarnię we Wrocławiu strona www Mieliśmy okazję być tam już na kilku imprezach, obsługa i jedzenie na medal, a samo miejsce - przepiękne. Do tego jest tam też hotel, co było dla nas ważne przy wyborze, bo mamy sporo gości przyjezdnych. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Nie 3 Lis 2019, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie sali weselnej w województwie śląskim to zobaczcie sobie salę weselną w Bielsko-Białej - http://wroblowka.com.pl/. To piękne miejsce, piękna sala. Do tego menu naprawdę mają tam ciekawe i smaczne. Dekoracje -wszystko jest z klasą. Tak jak na przyjęciu weselnym być powinno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 6 Gru 2019, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do mnie to ja wybrałem ten hotel https://windsorhotel.pl/organizacja-wesel na organizację mojego wesela. Leży on pod warszawą nad zalewem zegrzyńskim, piękna okolica, goście byli zachwyceni plenerem. No a poza tym mieli dobre jedzenie, było go dużo, pokoje ładnie urządzone, naprawdę byłem zadowolony z całej organizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilan
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 23

PostWysłany: Wto 4 Lut 2020, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pobliżu Krakowa polecam https://grand-house.pl/restauracja/ - takie wesela do 60. osób organizują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś poszukuje ładnej sali i miłej obsługi to ją znajdzie w Glamour we Wrocławiu. Idealne miejsce na wesele. Przemiłą atmosfera, znakomite jedzenie, podane wszystko tak jak należy i bardzo elegancko. Sale obszerne można swobodnie potańczyć. I przede wszystkim niedaleko Urzędu Stanu Cywilnego .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Nie 23 Lut 2020, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salą bardzo klimatyczną i wartą uwagi jest w Kaniach pod Warszawą http://domweselnyastoria.pl/ , jak tylko podczas ślubu chcecie się poczuć jak Król i Królowa i wesele mieć zapięte na ostatni guzik z klasą to warto tam je zrobić. Menu pyszne,obsługa rewelacja, a do tego ma miejsca noclegowe, a więc możliwość noclegu gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka012
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią 6 Mar 2020, 10:21    Temat postu: Nocleg- domki Odpowiedz z cytatem

Witam. Jeśli ktoś poszukuje miejsca w okolicach Chochołowa to domki są tam naprawdę urokliwe. Spędziłam tam ostatnio urlop i już nie mogę się doczekać powrotu w to miejsce uśmiech Goście weselni na pewno będą zachwyceni okolicą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group