Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala na wesele
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
foreverever
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 24 Paź 2018, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
_________________
Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć – Anthony Robbins
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szymon_Mag
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 25 Paź 2018, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady w tym zakresie. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że przydadzą mi się one oczko
_________________
cóż, czasem dobrzy ludzie podejmują złe decyzje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaninka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Pon 29 Paź 2018, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już salę będziecie mieli zabukowaną, to warto ją postroić girlandami, balonami i innymi dodatkami http://godanparty.pl ja jeszcze kupiłam fajne słomki i mieszadełka do drinków dla gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne są ale ja niczym nie stroiłam, miałam wesele w Parisel Palace a tam http://pariselpalace.pl/ wnętrza są tak piękne że w zasadzie niczego nie potrzeba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Sob 17 Lis 2018, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Zamku w Janowie Podlaskim mają piękną salę. Mnie bardzo przypadła do gustu a dodatkowo mogą się poszczycić piękną okolicą, która będzie idealna na plener;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antosia32
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sob 17 Lis 2018, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salą bardzo klimatyczną i wartą uwagi jest w w Hotelu Poniatowskim https://www.hotelponiatowski.pl , jak tylko podczas ślubu chcecie się poczuć jak Król i Królowa i wesele mieć zapięte na ostatni guzik z klasą to warto tam je zrobić. Menu pyszne,obsługa rewelacja, a do tego ma miejsca noclegowe, a więc możliwość noclegu gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Nie 18 Lis 2018, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bardzo polecam Zamek w Janowie Podlaskim uśmiech Faktycznie okolica jest super na zdjęcia plenerowe, ale też mają przepyszne jedzenie, co na weselu jest bardzo ważne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paulina G
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pią 23 Lis 2018, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na nasz cudowny dzień wynajęliśmy salę w Trzcielu w rancho Colorado, bardzo ciekawe miejsce, chodziło nam też o zapewnienie gościom noclegu, a tam był bardzo ładny hotel, sala również nam wpadła w oko, na jedzenie i obsługę nie można było powiedzieć złego słowa, byliśmy bardzo mile zaskoczeni, każdy z gości mówił miłe słowa, żadnych uwag.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paulina G
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pią 23 Lis 2018, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na nasz cudowny dzień wynajęliśmy salę w Trzcielu w rancho Colorado, bardzo ciekawe miejsce, chodziło nam też o zapewnienie gościom noclegu, a tam był bardzo ładny hotel, sala również nam wpadła w oko, na jedzenie i obsługę nie można było powiedzieć złego słowa, byliśmy bardzo mile zaskoczeni, każdy z gości mówił miłe słowa, żadnych uwag.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Pon 3 Gru 2018, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie sali weselnej w województwie mazowieckim to zobaczcie sobie salę weselną w Kaniach, pod Warszwą - Dom Weselny Astoria. To piękne miejsce, piękna sala. Do tego menu naprawdę mają tam ciekawe i smaczne. Dekoracje -wszystko jest z klasą. Tak jak na przyjęciu weselnym być powinno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group