Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki dobry stomatolog w Gdańsku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 7 Sty 2020, 10:21    Temat postu: Jaki dobry stomatolog w Gdańsku Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego stomatologa w Gdańsku. Muszę się wreszcie wziąć za moje zęby... Polecacie jakieś miejsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 7 Sty 2020, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapisanie sie do tego gabinetu stomatologicznego:
https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/oferta/stomatologia-zachowawcza/
Chodzę tam regularnie na przeglądy do doktor Kwiecińskiej.

Pani doktor jest najlepszym stomatologiem na jakiego trafiłam! A odwiedziłam ich wielu bo przez zaniedbania higieniczne w dzieciństwie miałam potem bardzo duże problemyz uzębieniem w latach dorosłych..... Cierpliwość, precyzja, uśmiech, bardzo fajna atmosfera, zero bólu czy dyskomfortu. Z czystym sercem polecam każdemu.

Dodam, ze wyrywałam tam ósemki i bolało praktycznie tak jak nitkowanie zebów. Czyli wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pon 27 Sty 2020, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do tej pory korzystam z usług tego gabinetu : https://licowki-porcelanowe.pl/ nie jestem specjalista w tej dziedzinie lecz jestem zadowolony, jest tam duzo nowoczesnego sprzętu i personel jest bardzo dobry w mojej ocenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Sro 25 Mar 2020, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Gdańsku to nie znam, ale niedaleko w Gdyni Pogórze jest świetna klinika Dental Pro. Kilku moich krewnych regularnie korzysta z wizyt i mnie także zachęcają. Zatem nie pozostaje mi nic innego tylko umówić się na przegląd. Tak naprawdę to chciałabym też wyprostować swoje krzywe zęby. Zastanawiam się, jaki by mi aparat zaproponowali. A może ktoś z Was zna już tą klinikę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Nie 5 Kwi 2020, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to czekam, kiedy będę mogła iść do dentysty, bo mam problem z bolącym zębem, ale póki co nie mam na razie takiej możliwości. Ostatnio też męczył mnie nieprzyjemny zapach po wyrwaniu zęba , myślę jednak, że tym razem nie będzie aż tak źle. Ropy nie mam w dziąsłach, to myślę, że nic takiego już się nie zdarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group