Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Baza pod makijaż czy krem?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 31 Sie 2018, 15:17    Temat postu: Baza pod makijaż czy krem? Odpowiedz z cytatem

Co waszym zdaniem sprawdzi się najlepiej?
Baza czy po prostu krem?
Tutaj https://puderek.com.pl/bazy-pod-makijaz/6525-bourjois-healthy-mix-blurring-primer-baza-pod-makijaz-3614224495299.html widziałam, że jest taka baza pod makijaż od Bourjois.
Może rzeczywiście warto rozważyć taką opcję?
Ta drogeria online ma też inne kosmetyki tego typu, więc może porównać kilka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rabarbarek
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 7

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na wizażu przeczytałam, że krem embryolisse działa jak baza, daje satynowe wykończenie i wielu wizażystów go używa. Jeżeli chodzi o bazę to na kanale Maxineczki w jednym z filmików mówiła o bazie smashbox
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 14:39    Temat postu: Krem laboteq Odpowiedz z cytatem

Hej, wiesz co? Wiele zależy od Ciebie, to znaczy od tego, jaką masz cerę i skórę. Niektórym osobom spisuje się wyłącznie baza, innym znów tylko krem. Moim zdaniem musisz poeksperymentować. Moja skóra na przykład lubi wyłącznie lekkie musy i kremy, takie jak laboteq skin https://www.apteka-melissa.pl/produkt/laboteq-skin-30-tabl,2428.html . Jak nakładam, to potem skóra jest odświeżona i nie muszę jej niczym innym traktować, makijaż wytrzymuje tyle, ile powinien. Może też spróbuj, jeśli z bazami wszelkiego rodzaju Ci nie po drodze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 8 Paź 2018, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to co kto lubi. Warto po prostu sobie wypróbować różne kosmetyki na sobie bo przecież każdy reaguje inaczej. Bardzo fajnie wyposażona jest drogeria internetowa Malahit: https://malahit.pl/. Myślę, że u nich znajdziecie te wszystkie kosmetyki, o których tu rozmawiacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdakor1
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw 18 Paź 2018, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że baza będzie lepsza, bo jest specjalnie zrobiona żeby makijaż lepiej się trzymał. Krem używam tylko na noc.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatkowska
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw 25 Paź 2018, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja używam podkład krem embryolisse. Daje taki satynowy efekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natala00
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 4
Skąd: Wólka Kosowska

PostWysłany: Pon 5 Lis 2018, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, nigdy wcześniej nie używałam żadnej bazy pod makijaż. Faktycznie robi to różnicę gdy nałożę ją pod makijaż?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
David23
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 8
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona stosuje bazę pod makijaż. Wszystko co jest jej do tego potrzebne zamawia tutaj https://www.wapteka.pl/podklady-fluidy-i-pudry,228.html i twierdzi, że jest bardzo zadowolona. Szczerze mówiąc, to nie pamiętam kiedy ostatni raz była w jakiejś drogerii, wszystko co jest jej potrzebne na codzień kupuje w tym sklepie internetowym i bardzo go sobie chwali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gosia_w
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 28

PostWysłany: Nie 10 Mar 2019, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol facet piszący jakiej bazy używa jego kobieta, dość dziwne, no ale dobra Very Happy. Ja powiem szczerze, że wybieram zdecydowanie bazę z tej dwójki natomiast ogólnie to kupiłam ostatnio Bielendy mgiełkę 3w1 z serii make-up acadamie magic water różowa. To jest baza, rozświetlacz i nawilżacz w jednym więc warto oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Czw 14 Mar 2019, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam mocnego kremu nawilżającego, a do tego jeszcze krem remescar, wiecie bo mam mocne worki pod oczami, które są okropne a dzięki niemu ładnie się wygladzają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group