Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Siłownie - białka, suplementy diety itp
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec

PostWysłany: Czw 19 Gru 2019, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas takiej aktywności fizycznej nasz organizm ma szczegolne zapotrzebowanie na witaminy i mineraly. Z tego wzgledu warto przyjmowac odpowiednie suplementy. Duzo zalezy od tego jaki jest cel naszych cwiczen - czy chcemy zrzucic zbedne kilogramy czy zbic takze skutecznie tkankę tłuszczową i przybrac mięśniową. Tutaj https://tantus.pl/suplementy-diety-wspomagajace-odchudzanie/ dowiecie sie wiecej jak wybierac takie suplementy na odchudzanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagbel
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 6 Sty 2020, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczesliwego nowego roku
Powrót do góry
berka
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pon 17 Lut 2020, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja codziennie rano biegam z psem ba,czasami nawet 3x dziennie przyjemne z porzytecznym, Very Happy pies się wybiega a ja od 3 lat waże tyle samo Very Happy słodyczy wogóle nie jem bo nie przepadam i szkoda mi pieniedzy na stomatologa hihihihihi Very Happy Very Happy Very Happy

Mam jedynie problem ze zmotywowaniem się do takich sportów na zewnątrz jak pogoda jest jaka jest. Nie chce mi sie po prostu wychodzić oraz ćwiczyć....

Przeglądałam sobie na Spokey bieżnie i poważnie zastanawiałam sie czy sobie takiej nie kupić do mieszkania.

Magnetyczne są dobre czy jednak zainwestować w elektryczną?
Powrót do góry
rylan09
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 31 Mar 2020, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy dbać o swoje zdrowie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: