Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

busy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brokenhorn
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 26 Sie 2018, 18:01    Temat postu: busy Odpowiedz z cytatem

Hej. W najbliższym czasie planuję wyjazd za granicę do pracy. Szukam jakiegoś busa door to door by zyskać na czasie. Najważniejsze by nie było przesiadek i można było zarezerwować go przez internet. Co polecacie? Macie jakas aplikacje moze? znalazłem https://flotea.pl/busy/transport-przewozy-osob-polska-belgia/ co myslciie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 19 Lis 2018, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spójrz tutaj http://przewozymagnum.pl/ na ofertę firmy Przewozy Magnum. Z tego co pamiętam, z czasów kiedy moja mam jeździła, to właśnie nie robią przesiadek, przyjadą pod drzwi i też pod drzwi Cię dowiozą, ani nie robią problemów , jeśli chodzi o zatrzymanie wbrew ustalonemu harmonogramowi. Co jeszcze fajne - mają mega promocje dla stałych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inga
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam za bardzo rozeznania w tej branży.
_________________
pożyczka dla zadłużonych online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miliana
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 27 Lis 2018, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie lubię samolotów, dlatego cały czas szukałam odpowiednich szybkich i niedrogich busów, a do tego żeby były wygodne. Znalazłam, teraz spokojnie mogę do rodziny do Holandii jeździć
_________________
busy do belgii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bechtelar.rosa
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: Czw 19 Wrz 2019, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za miesiąc zaczynam nową pracę w Holandii. Wszystkie formalności związane z noclegiem mam załatwione, ale transportu jeszcze nie mam nagranego. Chciałbym się zapytać, co możecie powiedzieć o tej firmie https://www.trans-expres.pl/busy-do-holandii.html ? Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Prosiłbym o jakieś opinie na ich temat. Prosze o wyrozumiałość, gdyż to dopiero pierwsza tego typu praca w moim przypadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group