Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczór panieński na Mazurach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 9:45    Temat postu: Wieczór panieński na Mazurach Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Od jakiegoś czasu poszukuję odpowiedniego miejsca na swój wieczór panieński. Przeszukując oferty natrafiłam na Gościniec Wierzbowianka. Spodobał mi się. Jak myślicie - czy byłby to problem dla gości, żeby dojechać z Olsztyna do Mrągowa? Cały czas próbuję wymyślić, jak powinnam zaplanować taki wyjazd i nie wiem, na co się zdecydować. Chętnie poznam Wasze opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 107

PostWysłany: Sro 2 Cze 2021, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie powinna pomóc w tym świadkowa? Panny młode raczej rzadko organizują swoje własne wieczory panieńskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juli
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro 2 Cze 2021, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł, podoba mi się Twisted Evil

---
robotyzacja spawania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ringo
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 3 Cze 2021, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To świetna opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 104

PostWysłany: Sob 4 Wrz 2021, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to, gdzie będziecie organizowali taką imprezę, na pewno przydadzą się Wam jakieś fajne dekoracje, na przykład balony na panieński. Ja ostatnio widziałam całkiem duży wybór takich właśnie ozdób na stronie internetowej https://happenings.pl/balony-na-wieczor-panienski. Tak więc polecam się tam rozejrzeć w wolnej chwili oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2021, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokój, cisza, nikt nie narzeka na hałas. Z tym kojarzą mi się mazury właśnie. Jest to idealny klimat właśnie na wieczory panieńskie, czy też kawalerskie. Dom do wynajęcia na mazurach ze strony www.osadaulnowo.pl powinien super się sprawdzić. Na miejscu jest staw z plażą, ogromny taras, czy też miejsce na grilla, a w okolicy żadnych sąsiadów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elenor.swaniawski
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Mazury

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2022, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź te ośrodki wypoczynkowe na Mazurach - https://wiartel.pl/. Jednym z częściej wybieranych kierunków w Polsce do ostatniego świętowania przed zamążpójściem są Mazury. To głównie dzięki niesamowitym malowniczym krajobrazom, ogromnej ilości pięknych jezior, leśnych terenów puszczy Piskiej i szerokiej ofercie turystyczno-eventowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vickie39
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Sob 10 Wrz 2022, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro wybieracie się na Mazury to mogę Wam polecić super miejsce, w którym byłam w tamtym roku. Ośrodek znajdziecie pod tym linkiem: https://pieknagora.pl/pl/zoo-safari-okragle/ Oferuje on wiele ciekawych atrakcji, m.in. zoo safari. Jeśli tak jak ja jesteście miłośniczkami zwierząt to na pewno będziecie zadowolone. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Calli
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie 11 Wrz 2022, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł na imprezę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jeffery18
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 11 Wrz 2022, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To świetny pomysł!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group