Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie sposoby na ładną cerę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sro 13 Lut 2019, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna cera to na pewno używanie dobrych kosmetyków i dobre oczyszczanie skóry. Ostatnio wiele fajnych produktów znalazłam z larocha posay i tak zastanawiam się nad taką wersją do pielęgnaci. Widziałam takie na https://www.e-zikoapteka.pl/la-roche-posay.html i myślę, że się sprawdzą . Wiele osób z nich jest zadowolonych, a więc pewnie ja też będę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ładna cera to zadbana cera, a więc prioritetem będzie na pewno odpowiednia pielęgnacja tak naprawdę jej dobrymi kosmetyki. Wiele z nich można zakupić na http://jejustore.pl/ . Mają tam sporo ciekawych propozycji w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Wto 12 Mar 2019, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładna cera to właśnie dobrze oczyszczona skóra. Musimy przede wszystkim pamiętać o codziennej pielęgnacji. Macie swoje sprawdzone kosmetyki, które to umożliwiają? Rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann to sprawdzony produkt. Przemywam nim umytą twarz i od razu jest odświerzona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacaszkowna
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 27

PostWysłany: Wto 12 Mar 2019, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używała któraś z Was kremu z kwasem migdałowym? Podobno nie trzeba się marwtić o słońce, ale wiosna tuż tuż i nie chcę z plamami wylądowac Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 22 Mar 2019, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie używałam takie kremu ale myślę że stosowanie naturalnych kosmetyków jest bezpieczne, ja używam http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ i one mnie nie uczulają mimo że jestem alergikiem i dotąd mogłam jedynie stosować kosmetyki z apteki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Nie 24 Mar 2019, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest stosować kosmetyki naturalne, a w doborze odpowiednich powinien pomóc Ci blog femi. Są tutaj porady i informacje na temat dbania o siebie i właśnie doboru kosmetyków, więc po zapoznaniu się z nim, nie powinnaś mieć z tym najmniejszego problemu. Moją radą jest, abyś zawsze dokładnie sprawdzała skład kosmetyków, aby mieć pewność, że jest wystarczająco dobry, dzięki czemu będzie przynosić odpowiednie skutki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Wto 26 Mar 2019, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim oczyszczanie, a potem nawilżanie i krem dopasowany do typu cery. Ja stosuję naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum na moje problemy z pryszczami, ale wciąż poszukuję odpowiedniego kosmetyku do oczyszczania cery. Tak nic nie działa, a ja muszę w końcu znaleźć żel, który nie wysuszy mojej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiwim
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 11

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suplementacja olejkiem z wiesiołka, u mnie zrobiła cuda!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hejfranekkk
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie 31 Mar 2019, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi udaje się utrzymać ładną cerę dzięki kosmetykom naturalnym uśmiech
_________________
https://papatka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 31 Mar 2019, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba się przyjrzeć swoim nawykom pielegnacyjnym czy nie są popełniane jakies błedy. Mój błąd był taki że nie tonizowałam twarzy, A ma to spore znaczenie. Poza tym trzeba czytać etykiety kosmetyków. Kosmetyki naturalne z konopii mają chyba najlepsze działanie. Można tu kupić https://biokonopia.pl/ Po prostu wyeliminować chemię bo robi nam kuku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group