Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie sposoby na ładną cerę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem zdarza się tak, że mimo wszystko, my nie mamy dobrej cery. Negatywny wpływ na nią mają przecież takie składniki, jak na przykład otyłość, zła dieta, problemy hormonalne. Wtedy takie zwykłe oczyszczanie i kremowanie może nie pomóc. Trzeba sięgnąć po leki i maści. Jakie? O tym to akurat tutaj https://zyj-zdrowiej.pl/skinoren-opinie-sklad-i-efekty-stosowania-znanego-preparatu-na-tradzik/ przeczytałam i Skinoren zamierzam kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alikolcia
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 21 Lip 2019, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skóra powinna być dobrze oczyszczona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rezerw4
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 25 Lip 2019, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o maseczkach z rzepy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Nie 25 Sie 2019, 3:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam duży problem z przebarwieniami, po rozmowie z lekarzem w Klinice Krajewski ustaliliśmy, że jedynym skutecznym sposobem na ich pozbycie się będzie laseroterapia, zabiegi mało przyjemne ale widzę ogromną różnicę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 4 Wrz 2019, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że jak skóra jest oczyszczona to także wygląda zdrowiej i jest w lepszej kondycji. Rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann pozwala mi dobrze oczyścić twarz nawet kilka razy dziennie. Przemywam nim twarz, jak tylko zaczyna się robić tłusta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia_w
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 28

PostWysłany: Nie 29 Wrz 2019, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam stosowanie maseczek peel off od Bielendy z serii japan. Ta zielona z wodą bambusową i zielonym kawiorem świetnie detoksykuje i oczyszcza naskórek. Stosuje ją sobie regulanie co jakiś czas dla utrzymania efektu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daenerys
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 42

PostWysłany: Pią 4 Paź 2019, 6:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od ok. pol roku robie tonik z aspiryny. Dzis go wkoncu zrobilam. Do malej buteleczki 20ml wlalam wode destylowana i wrzucilam jedna tabletke aspiryny bayerowskiej. Juz go uzylam i jest ok, nic nie szczypie, pory jakby odrazu mniejsze, pryszcz nad gorna warga jakos zlagodnial. Zastanwiam sie czy mozna dodac odrobinke gliceryny.Wczesniej zrobilam sobie peeling z ziela melisy. Zapomnialam w innym watku napisac ze oprocz dwoch probek z Fitomedu, dostalam tez 7g ziela melisy i przepisy na maseczki i peeling. Wedlug przepisu bierzemy lyzeczke ziela i zalewamy na dloni lyzeczka wody. Ta papka pocieramy delikatnie twarz. Krzywdy nie zrobilo, naczynka maja sie dobrze, buzka glada w dotyku. Pewnie i inne ziela tez mozna wykorzystac jako peeling.
Domowe laboratorium wcale nie jest takie problematyczne do stworzenia
https://danlab.pl/nasze-produkty/badania-wlasciwosci/wagi-laboratoryjne/wagi-analityczne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vinvb
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw 1 Paź 2020, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mczay napisał:
Najlepiej jest stosować kosmetyki naturalne, a w doborze odpowiednich powinien pomóc Ci blog femi. Są tutaj porady i informacje na temat dbania o siebie i właśnie doboru kosmetyków, więc po zapoznaniu się z nim, nie powinnaś mieć z tym najmniejszego problemu. Moją radą jest, abyś zawsze dokładnie sprawdzała skład kosmetyków, aby mieć pewność, że jest wystarczająco dobry, dzięki czemu będzie przynosić odpowiednie skutki.


Po kilku poradach korzystałam z naturalnych kosmetyków i olejków Cibdol. Ich produkty świetnie wpływają na mój organizm. Może je polecić, zwłaszcza olej CBD.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Izaimarcin
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pią 9 Paź 2020, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również polecam olejki cbd dają bardzo dobre rezultaty na skórę, mają działanie pielęgnacyjne i dobrze wpływają też na suchą skórę, polecam artykuł o oleju konopnym sporo interesujących informacji oraz porównanie produktów i ich podobieństw oraz różnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 14 Paź 2020, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że sklep to najmniejszy problem Najważniejsze są same kosmetyki Ja długo szukałam jakiejś odpowiedniej maseczki do nawilżania i do oczyszczania twarzy. Prawdę mówiąc, to dopiero tu dowiedziałam się co wybrać : https://www.babskiswiat.com.pl/domowe-maseczki-odmladzajace.html a kosmetyki kupiłam po prostu w drogerii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group