Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czekoladki na prezent

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2021, 16:53    Temat postu: czekoladki na prezent Odpowiedz z cytatem

Hej, czy waszym zdaniem czekoladki na prezent sprawdzają się? Czy lepiej pomyśleć o czymś innym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kerluke.laurie
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór słodyczy na prezent powinien być uzależniony od tego, kogo zamierzamy nimi obdarować. Powinniśmy brać pod uwagę jej płeć, wiek oraz rodzaj relacji między nami. Wielka i droga bombonierka w kształcie serca z pewnością ucieszy naszą drugą połówkę lub rodzica, jednak z pewnością będzie chybionym prezentem dla kilkuletniego dziecka.
_________________
prezent na Wielkanoc dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2022, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że dobry pomysł. Nie wiem skąd to pytanie. Ja bardzo często kupuję czekoladki na prezent w sklepie Czekolateria https://czekolateria.pl/pl/c/Czekoladki-na-Prezent/35. Zamawiam online marcepanowe bombonierki najczęściej, ponieważ są przepyszne, a do tego bardzo ładnie zapakowane. Sprawdź sobie ofertę na stronie internetowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1259

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2022, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniekąd oczywiście takie kwestie są dość ważne i ja również chcę powiedzieć, że właśnie wręczanie prezentów to jest również przyjemność. Sama niedawno szukałam prezentu dla męża na urodziny i jak się okazało to w https://zamowprezent.pl/prezenty-dla-niego/prezenty-dla-meza znalazłam go bez problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Czw 29 Gru 2022, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ciekawy prezent można kupić w sklepie internetowym https://www.edibutik.pl/ Ja osobiście nie raz już kupowałam coś moim bliskim czy też dla siebie samej. Zawsze jestem zadowolona ze znakomitej jakości ich produktów oraz trwałości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vbradtke
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 9 Sty 2023, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się ucieszyła z czekoladek na prezent uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martakowalczyk1
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pią 19 Maj 2023, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym podzielić się swoją rekomendacją dotyczącą prezentu – chusty jedwabnej. To niezwykle elegancki i wyrafinowany dodatek, który może zrobić prawdziwe wrażenie. Chusty jedwabne są miękkie w dotyku i doskonale się prezentują. Są idealnym wyborem zarówno dla bliskich osób, jak i na specjalne okazje. Podarowanie apaszki jedwabnej to sposób na wyrażenie swojego smaku i dbałości o styl. Jeśli szukasz oryginalnego i luksusowego prezentu, chusta jedwabna jest pewnym strzałem. Ogromny wybór włoskich oryginalnych chust jedwabnych znajdziesz w sklepie internetowym akcesoriamody.pl Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group