Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie macie zainteresowania
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Czw 2 Sie 2018, 8:18    Temat postu: Jakie macie zainteresowania Odpowiedz z cytatem

Co lubicie? Czym się interesujecie? Czym się zajmujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Czw 2 Sie 2018, 8:19    Temat postu: Czym sie interesujecie Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zainteresowania? Co robicie wieczorami? Sama uwielbiam czytać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 2 Sie 2018, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również icon_smile.gif Szczególnie,że w zasadzie jedynie wieczorami mam na to czas. Wcześniej obowiązki, nauka ( zapisałam sie na drugie studia) oraz oczywisćie dzieciaki

Czasami w pracy mam wolną chwilę, szczególnie,że w ostatnim czasie w biznesie jest lekki zastój. Włączam sobie wtedy jakąś gierkę.Polubiłam na przykład granie w karty.

No i powiem Wam,ze raz na jakiś czas lubię spróbować czegos nowego.Ostatnio na przykład udało nam sie skoczyc z mężem ze spadochronem. Był stres ale wrażenia superowe i jeśli macie możliwośc to zdecydowanie polecam!
http://dtp-24.pl/2018/07/02/skoki-spadochronowe-we-wroclawiu-bezpieczny-zastrzyk-adrenaliny/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dominik_k
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 2
Skąd: Płock

PostWysłany: Pią 31 Sie 2018, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIeczorami lubimy przytulac się, poza tym wspólnie czytamy książki. Moje zainteresowania są w profilu, a moje kochanej małżonki to: uroda, historia. Każdy z nas pisze bloga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnieostanio bardziej inteersuje sport i zstanawiam się nad praktycznym jego wykorzystaniem. Konkretniej myślę nad obstawieniem meczy, ,zwłąscza że ostatnio w oczy rzucił mi się artykuł https://bet1x2.pl/fortuna-kod-promocyjny-jaki-najlepiej-podac/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
venis
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią 14 Wrz 2018, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wspólnie z mężem bardzo lubię zdobywać nowe informacje na temat sportu, a szczególnie marketingu w sporcie. Wbrew pozorom dla kobiet też jest to ciekawy temat Cool Ostatnio spodobały mi się posty umieszczane tutaj: http://krzysztofprencina.pl/ Kojarzycie może tą stronkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1295

PostWysłany: Nie 23 Wrz 2018, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubie sporty wodne w lato takie jak motorówka czy jachty, jeżeli ty również preferujesz takie spędzanie czasu to strona taka jak ta https://www.aqua-sport.com.pl Na pewno Ci się przyda. Znajdziesz tutaj wiele części jak i akcesoriów wykorzystywanych w sporcie motorowym. Na pewno znajdziesz tutaj wszystko co będzie Ci potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maurycka12
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 2 Paź 2018, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postanowiłam założyć swój własny sklep internetowy z ubraniami. Zobaczymy czy to wypali ale bardzo chciałabym mieć coś swojego język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamelka
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 5 Lis 2018, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pasją jest gotowanie, od zawsze lubiłam to robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemysława1J
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2018
Posty: 9

PostWysłany: Wto 13 Lis 2018, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja interesuję się historią i pisze bloga. Mój przyszły mąż z zamiłowaniem majsterkuje. Razem wieczorami wspólnie słuchamy naszych piosenek i spożywamy kolację. Baraszkujemy w pościeli i czytamy książki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group