Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Awaria w trasie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Czw 3 Paź 2019, 12:06    Temat postu: Awaria w trasie Odpowiedz z cytatem

Awaria auta w trasie, zwłaszcza za granicą, nie jest łatwą sytuację. Mi się ostatnio trafiło i wiem, co to za stres. I wiecie jaki jest tego efekt? Z minimalną znajomością języka niemieckiego udało mi się dowiedzieć, że padła jednostka sterująca. Dostałam namiary na https://ecutronics.de/, gdzie posiadają tego typu części. Usunęli usterkę, przy okazji podpowiedzieli, co jeszcze wypadało naprawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Czw 3 Lis 2022, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety takie sytuacje się zdarzają i wydaje mi się, że również często niestety ale za bardzo nie mamy wpływu na takie kwestie. Ja zachęcam każdego do zapoznania się z wpisem ze strony https://lowiczanin.info/pl/651_materialy-partnera/296388_co-robic-w-przypadku-naglej-awarii-samochodu.html gdzie właśnie dobrze napisano co robić w przypadku nagłej awarii samochodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 6 Lut 2023, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie co robić, gdy auto się nam zepsuje? Ostatnio sama miałam taką sytuację. Pomogła mi pomoc drogowa Wrocław 24h holowanie na lawecie Hol-Max: https://hol-max.pl/ . Jestem im za to bardzo wdzięczna i polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita82
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Sro 21 Cze 2023, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką nawierzchnię najlepiej wybrać na taras?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 25 Sie 2023, 8:56    Temat postu: taras Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałam to jednak bardzo dobre są oleje tarasowe . Właśnie z tego co widzę to firma posiada bardzo atrakcyjną ofertę i przede wszystkim też produkty jakie można tutaj kupić wyróżniają się faktycznie bardzo dobrą jakością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 7 Lis 2023, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie kiedyś w trasie rozleciał się całkowicie katalizator. Konieczna była jego wymiana, ale na szczęscie znalazłam skup katalizatorów Chrzanów, w którym sprzedałam starą część po świetnej cenie, sporo na tym oszczędzając.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group