Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Depilacja laserowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
plakowski90
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie zabiegi tylko u wyłącznie u kogoś kto sie na tym zna i ma dobre opinie.


______________________
powiększanie penisa kwasem hialuronowym cena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś z was szuka dobrego gabinet depilacji laserowej w Warszawie to polecam sprawdzić tutaj: https://www.studiolaser-depilacja.pl/warszawa.html#depilacja-laserowa. Znajdziecie naprawdę bardzo szeroką ofertę z zakresu depilacji laserowej, więc jak ktoś z was szukał to naprawdę polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 21 Paź 2019, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie tylko Vici Clinic przy św. Sebastiana uśmiech Polecam bo miałam okazję właśnie u nich robić zabiegi. Przemiła Pani Kasia zna się na rzeczy uśmiech A dzięki zabiegom laserem LightSheer Duet pozbyłam się zbędnego owłosienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdź opinie o gabinetach w swoim mieście, ja mieszkam we Wrocławiu więc akurat nie miałam z tym problemu, a depilacja laserowa to coś co gorąco polecam każdej kobiecie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 25 Lis 2019, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie dobrze zastanowić się nad salonem bo w salonach mogą być bardzo różne rodzaje urządzeń do depilacji i nie zawsze te urządzenia dają dobry efekt. Polecam uważać na ipl, no chyba jeśli zależy Wam na efekcie na jakieś 7 tygodni bo potem włoski na bank odrosną. Jest to depilacja światłem, a nie laserem jak wiele osób twierdzi....

W Krakowie mogę polecic tę klinikę:
https://www.estetica.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Z uwagi na to, ze maja tam laser light sheer duet, który daje trwałe efekty ( w przeciewieństwie do ipl). Laser ten jako jeden z niewielu działa rownież na jasne włosy. Wiadomo, ze lepiej reaguje na ciemne, ale z jasnymi również nie powinien mieć problemu.

Ilość zabiegów zależy od danej osoby, najlepiej o wszystko dopytać się na miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 20 Gru 2019, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto pomyśleć o depilacji laserowej. To bardzo duże ułatwienie praktycznie już do końca życia. Nigdy nie lubiłam samej czynności golenia łydek więc po zabiegach depilacji laserowej w Neonii w Krakowie nareszcie mam spokój. Więcej na ten temat poczytacie tu: https://neonia.com.pl/laseroterapia/depilacja-laserowa-krakow/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Nie 26 Sty 2020, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Vici Clinic również chodziłam, do przemiłej pani Kasi na zabiegi depilacji laserowej. Efekty faktycznie super, łydek nie golę bo włoski nie odrastają i mam spokój latem i na wyjazdach uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pon 10 Lut 2020, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O super, że tutaj trafiłam bo szukam informacji czy lepiej depilować się w domu czy pójść do gabinetu? Jakie są wasze doświadczenia? To byłby mój pierwszy raz i trochę się obawiam żebym krzywdy sobie nie zrobiła. Fajnie wszystko jest opisane w artykule https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/jak-wykonac-depilacje-laserowa-w-domu i naprawdę pomocne informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2021, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo czasu zastanawiałam się nad kupnem depilatora świetlnego i wybrałam ten ze sklepu https://politaipl.com/ jest naprawdę super, z tego co widzę, to porównywalny jest do LUMEA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 14 Paź 2022, 9:23    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z artykułem https://www.czarnykot.com.pl/co-lepsze-fotodepilacja-czy-depilacja-laserowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group